Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Drukarnia Macma - Na wszystko znajdzie się metoda!

Jedną z możliwości wykorzystania technologii znakowania laserowego i druku cyfrowego jest wykonywanie różnego rodzaju etykiet. Podczas znakowania gadżetów za pomocą etykiet możemy posłużyć się plikami wektorowymi lub skorzystać z wysokiej jakości map bitowych (rozdzielczość nie mniejsza niż 300 dpi) przy zachowaniu oryginalnych rozmiarów znakowania. Drukarki cyfrowe bazują na kolorach CMYK, dlatego też kolory PANTONE, HKS, RGB i inne zostaną zamienione automatycznie na paletę CMYK, co może spowodować drobne różnice w barwach, na które nie mamy wpływu.

1. Etykiety – naklejki przygotowujemy na foliowanym papierze samoprzylepnym. Nadruk w full kolorze wykonywany jest za pomocą drukarki cyfrowej. Grupy znakowania ET (N1) do 29 cm2 i ET(N2) powyżej 29 cm2. W przypadku grupy ET(N1) do wyboru jest 7 różnych rozmiarów etykiet: 70x42, 70x37, 70x31, 66x38, 52x30, 48x25, 38x21, natomiast etykiety z grupy ET(N2) wykonywane są w dowolnym rozmiarze i kształcie.

2. Etykiety – plakietki wykonujemy na samoprzylepnym laminacie grawerskim, przy użyciu grawera laserowego CO2. Plakietki są estetyczne i sprawdzają się w przypadku artykułów, na których nie można wykonać znakowania innymi metodami. Wystarczy je umieścić na opakowaniu lub bezpośrednio na produkcie. Grupa znakowania ET(P).

Uwagi:

Ceny za plakietkę (laminat grawerski) dotyczą wielkości do 10 cm2, każdy następny cm2 + 0,10 zł. 

Koszt indywidualnego kształtu naklejki do 29cm2 + 40% ceny dla grupy ET (N1). 

Zalety stosowania etykiet:

  • Odporność na oderwanie naklejki
  • Wytrzymałość w wysokich i niskich temperaturach
  • Wysoka szczegółowość wykonania znakowania
  • Dowolność kształtu

Składanie zamówień:

Aby złożyć zamówienie na produkty ze znakowaniem, należy być zarejestrowanym Klientem Macma Polska Sp. z o.o. i skorzystać z jednej opcji: