Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Drukarnia Macma - Na wszystko znajdzie się metoda!

Jedną z możliwości wykorzystania technologii znakowania laserowego i druku cyfrowego jest wykonywanie różnego rodzaju etykiet. Podczas znakowania gadżetów za pomocą etykiet możemy posłużyć się plikami wektorowymi lub skorzystać z wysokiej jakości map bitowych (rozdzielczość nie mniejsza niż 300 dpi) przy zachowaniu oryginalnych rozmiarów znakowania. Drukarki cyfrowe bazują na kolorach CMYK, dlatego też kolory PANTONE, HKS, RGB i inne zostaną zamienione automatycznie na paletę CMYK, co może spowodować drobne różnice w barwach, na które nie mamy wpływu.

1. Etykiety – naklejki przygotowujemy na foliowanym papierze samoprzylepnym. Nadruk w full kolorze wykonywany jest za pomocą drukarki cyfrowej. Grupy znakowania ET (N1) do 29 cm2 i ET(N2) powyżej 29 cm2. W przypadku grupy ET(N1) do wyboru jest 7 różnych rozmiarów etykiet: 70x42, 70x37, 70x31, 66x38, 52x30, 48x25, 38x21, natomiast etykiety z grupy ET(N2) wykonywane są w dowolnym rozmiarze i kształcie.

2. Etykiety – plakietki wykonujemy na samoprzylepnym laminacie grawerskim, przy użyciu grawera laserowego CO2. Plakietki są estetyczne i sprawdzają się w przypadku artykułów, na których nie można wykonać znakowania innymi metodami. Wystarczy je umieścić na opakowaniu lub bezpośrednio na produkcie. Grupa znakowania ET(P).

3. Etykiety wypukłe (doming) –tworzone są na papierze samoprzylepnym z wcześniej przygotowanym nadrukiem w full kolorze, który następnie jest zalewany warstwą żywicy poliuretanowej. Dzięki temu naklejki mają wyraziste kolory, są trwałe i odporne na uszkodzenia. Grupy znakowania: DO, DO1USB, DO2USB.

Zalety stosowania etykiet:

  • Odporność na oderwanie naklejki
  • Wytrzymałość w wysokich i niskich temperaturach
  • Wysoka szczegółowość wykonania znakowania
  • Dowolność kształtu

Składanie zamówień:

Aby złożyć zamówienie na produkty ze znakowaniem, należy być zarejestrowanym Klientem Macma Polska Sp. z o.o. i skorzystać z jednej opcji: