Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Torba plażowa z juty

Kod: 6086403

Kolor: czarny

EAN: 4064571015418

Cena kat. 57,04 PLN

Torba z juty z uszami wykonanymi z grubego sznura, który służy do noszenia torby, a także do jej zamykania.

Grupa znakowania Wielkość znakowania
TT2 (termotransfer)25 x 15
Materiał jutaRozmiar produktu 50 x 17,5 x 34 cm
Waga 0,430Kolor (03) czarny
Kraj pochodzenia ChinyNumer celny 42029298900
Marka Basic
Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm46Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm51
Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm38Waga dużego opakowania zbiorczego kg17
Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm0Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm0
Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm0Waga małego opakowania zbiorczego kg0
Ilość sztuk na palecie szt.480Opakowaniebrak opakowania
Ilość szt. w kartoniemałe 40
duże 40
Zapytaj o produkt

Dostępność

24h/48h 2-3 dni Dostawa
158 6 863 Kontakt

Najpopularniejsze gadżety w Macma

Pojemna i stylowa 

Kiedy nadchodzą ciepłe, wakacyjne miesiące każdy z nas ma ochotę na nowe, bardziej przemyślane stylizacje, również w drodze na plażę. Latem po prostu chcemy prezentować się dobrze, gdyż więcej czasu spędzamy w towarzystwie, na świeżym powietrzu. To dlatego warto zadbać o każdy element swojego outfitu, dobierając stylową i pojemną torbę plażową. Zmieścisz do niej nie tylko ręcznik i strój kąpielowy ale również niezbędne podczas wypoczynku napoje i przekąski. Taka torba plażowa z logo marki przyda się również w czasie wakacyjnych zakupów spożywczych czy wyjścia na plac zabaw z dziećmi. 

Zmieści wszystkie, potrzebne drobiazgi 

Kiedy wybierasz się na letni piknik lub na plażę, zwykle nie masz ochoty zbyt szybko wracać do domu czy pokoju hotelowego. Podczas kilku godzin beztroskiego relaksu warto mieć przy sobie wszystkie, potrzebne akcesoria, takie jak krem z filtrem UV, okulary słoneczne, czapkę, ręcznik, książkę...lista niezbędników jest dość długa, dlatego też torba, w którą chcesz się spakować powinna być obszerna. Ta wygodna i pojemna torba plażowa z juty bez trudu zmieści wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni zrelaksować się nad morzem lub jeziorem. Już nie musisz targać ze sobą kilku wypakowanych, mniejszych siatek. Dzięki tej wielorazowej, wytrzymałej torbie plażowej wszystko będziesz mieć świetnie zorganizowane w jednym miejscu, zawsze pod ręką. 

Wygodne uchwyty 

Torba zamiast klasycznych uszu posiada grube sznury, które nadają jej niepowtarzalnego, marynarskiego stylu. Takie rozwiązanie jest nie tylko estetyczne, ale również bardzo praktyczne, gdyż podczas przenoszenia torby na ramieniu grubsze sznury nie wrzynają się boleśnie w ciało. Dzięki temu jesteś w stanie wygodnie transportować cięższe przedmioty czy zakupy spożywcze nawet przez dłuższy czas. Naturalne materiały z których wykonana jest torba są przyjazne dla zdrowia i środowiska naturalnego. 

Marynarski sznyt i funkcjonalność 

- pojemna torba plażowa
- wykonana z juty oraz sznura
- logotyp można umieścić bezpośrednio na produkcie