Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Składana torba na zakupy

Kod: 6095608

Kolor: żółty

EAN: 4064571016101

Cena kat. 5,55 PLN

Nowa cena - zobacz więcej »
Grupa znakowania Wielkość znakowania
S1 (sitodruk)20 x 20
TT2 (termotransfer)20 x 15
Materiał poliester/nylonRozmiar produktu 37,5 x 0,3 x 41 cm
Kolor (08) żółtyKraj pochodzenia Chiny
Numer celny 42029298900Marka Basic
Opakowaniebrak opakowaniaIlość szt. w kartoniemałe 200
duże 200

Bądź eco na zakupach 

Dziś już chyba nikogo nie trzeba przekonywać do zabierania na zakupy własnej torby. Wszechobecny plastik i zanieczyszczenie środowiska skłaniają nas do bardziej świadomych zachowań konsumenckich. Jeśli chcesz zadbać o naszą Planetę, na zakupy zabieraj ze sobą własną torbę wielorazową! Ta jest kolorowa, wytrzymała i bardzo pakowna. Przyda się na zakupach spożywczych, ale również w transportowaniu lunchu do pracy czy do przeniesienia książek z biblioteki. Jeśli zabrudzi się podczas intensywnego używania wystarczy, że wrzucisz ją do pralki i będzie wyglądać jak nowa. Bądź eco w wygodny i modny sposób! 

Schowasz ją w najmniejszej kieszeni 

Tę torbę wykonano z poliestru, dlatego jest tak niebywale lekka, a po złożeniu - niewielka. Możesz wrzucić ją na dno plecaka lub torby bez obaw o to, że w ciągu dnia samoistnie rozłoży się i będzie zajmować za dużo miejsca. Dzięki wbudowanej gumce torba po złożeniu zachowuje kompaktowe rozmiary, a Ty masz nienaganny porządek w noszonych na co dzień drobiazgach. Taka składana torba świetnie sprawdza się również na wszelkiego rodzaju wyjazdach, kiedy potrzebujesz przenieść na plażę czy na piknik dodatkowe akcesoria. Miej ją zawsze przy sobie ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy może okazać się potrzebna. 

Lekka i pakowna 

Idealna torba na zakupy, przede wszystkim powinna pomieścić jak najwięcej sprawunków, a przy tym być wygodna do ich transportowania. Ta składana torba posiada dłuższe, solidne uszy, które pozwolą Ci zarzucić ją na ramię. To sprawi, że przenoszenie nawet cięższych przedmiotów nie będzie stanowić dla Ciebie większego problemu. Jedną taką torbę dobrze jest wrzucić do codzienie noszonego plecaka lub torebki, a drugą wozić zawsze w samochodzie. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że w razie konieczności podjechania na szybkie zakupy nie będziesz musiał korzystać z plastikowych jednorazówek. 

Wyróżnij się kolorem! 

- składana torba na zakupy w pięknych, nasyconych kolorach
- zintegrowana, czarna gumka umożliwia zrolowanie torby do kompaktowych rozmiarów
- długie uszy wygodne w noszeniu torby na ramieniu
- lekki, wytrzymały materiał poliestrowy
- można prać w pralce