Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Słomka do napojów wielorazowa

Kod: 8119207

Kolor: szary

EAN: 4064571020788

Cena kat. 5,89 PLN

Nowa cena - zobacz więcej »
Grupa znakowania Wielkość znakowania
L1 (grawer laserowy)4 x 0,6
Materiał stal nierdzewnaRozmiar produktu ø 1 x 17,3 cm
Kolor (07) szaryKraj pochodzenia Chiny
Numer celny 73239300900Marka Basic
OpakowaniekartonoweIlość szt. w kartoniemałe 200
duże 1000

Codziennie w Polsce zużywa się ok. 3 milionów słomek do picia! Wybierając słomki wielorazowego użytku realnie ograniczasz ilość plastikowych odpadów.

Zapytaj o produkt

Dostępność

24h/48h 2-3 dni Dostawa
4 8 402 Kontakt

Wszystkie kolory tego produktu

Kod Kolor 24h/48h 2-3 dni Dostawa
8119207 4 8 402
informacja na tel.

Higieniczna i trwała 

Czy wiesz, że plastikowe słomki w znacznej mierze przyczyniają się do zanieczyszczania środowiska ? Przyjemność picia trwa tylko kilka chwil, podczas gdy plastik rozkłada się w naturze nawet kilkaset lat... Jeśli nie chcesz rezygnować z frajdy, jaką daje sączenie ulubionego napoju przez słomkę, koniecznie zaprzyjaźnij się z jej ekologicznym, stalowym odpowiednikiem. Nie musisz obawiać się, że taka wielorazowa słomka po kilku użyciach stanie się niehigieniczna. Jeśli chcesz wypić przez nią kilka, różnych napojów pod rząd wystarczy, że pomiędzy użyciami przepłuczesz ją czystą wodą. Aby dokładnie umyć swoją stalową słomkę przed schowaniem do szafki wystarczy z kolei użyć dołączonego do zestawu, wygodnego czyścika. Stal jest również materiałem odpornym na działanie wysokich temperatur więc swoją słomkę możesz co jakiś czas wyparzyć wrzątkiem lub myć w zmywarce. 

Kompaktowa, składana konstrukcja 

Chciałbyć przestawić się na urzywanie wielorazowej słomki podczas wyjść do barów i restauracji ale masz obawy, że będzie ona na tyle nieporęczna, że nie będzie Ci się chciało brać jej ze sobą? Ta stalowa słomka jest po złożeniu na tyle malutka, ze zmieści się w najmniejszej kieszeni spodni czy małej, damskiej kopertówce. Konstrukcja jest ponadto bardzo lekka, przez co nie będzie ciążyć Ci podczas transportu. Zabierz tę słomkę zarówno na wieczorne wyjście ze znajomymi jak i na każdy, wakacyjny wyjazd czy wycieczkę. W końcu nigdy nie wiesz, kiedy nadarzy się okazja do przyjemnego sączenia pysznych napojów w doborowym towarzystwie! 

Słomka, która umie dopasować się do sytuacji 

Dzięki składanej konstrukcji zmieścisz ją nie tylko w kieszeni, ale również dopasujesz jej długość do wysokości szklanki! Problem zbyt długich, nieporęcznych słomek właśnie znika z Twojego życia raz na zawsze! Wygodny, zdejmowany ustnik sprawi z kolei, że napoje będziesz pić jeszcze bardziej komfortowo, ponieważ Twoje usta nie zetkną się z zimnym metalem (często dodatkowo schładzanym przez zimny napój). Taka praktyczna słomka to doskonały towarzysz nie tylko w barze, ale również podczas każdego spotkania ze znajomymi w domowym zaciszu. 

Idealna na co dzień i na wyjazdy 

- stalowa słomka do napojów
- składany korpus złożony z 3 elementów
- można dopasowac długość słomki do wysokości szklanki
- czarny, zdejmowany ustnik dla większej wygody picia
- pakowana w eko-kartonik z recyklingu
- czyścik w zestawie
- można myć w zmywarce