Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Turystyczny zestaw higieniczny - duży

Kod: SG909104

Kolor: niebieski

Cena kat. 56,40 PLN

Komplet niezbędnych produktów higienicznych w poręcznej kosmetyczce. Niezbędne akcesoria higieniczne pod ręką, w jednym miejscu! Ten praktyczny gadżet świetnie sprawdzi się w trakcie podróży jak i podczas codziennych obowiązków np. w miejscu pracy.

W zestawie znajduje się pięć jednorazowych maseczek ochronnych wykonanych z włókniny (non-woven) wykorzystywanej m.in przy produkcji opatrunków w przemyśle medycznym. Dzięki trójwarstwowemu materiałowi skutecznie chroni przed drobnoustrojami i zanieczyszczeniami. W części nosowej znajduje się regulowany klips, dzięki któremu maseczkę można swobodnie dopasować do nosa, jest zakładana przy pomocy elastycznych gumek, które nie uciskają uszu i nie spadają na twarz.

Set zawiera również dwie chusteczki antybakteryjne do dezynfekcji dłoni lub powierzchni odpornych na działanie alkoholu. Chusteczka jest nasączona mieszanką etanolu 83,5% oraz bifenylu. Posiada właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze, antygrzybiczne.

W skład zestawu wchodzą także dwa komplety białych rękawiczek lateksowych w rozmiarze XL. Rękawiczki są wewnątrz delikatnie pudrowane co zabezpiecza przed oparzeniami w trakcie użytkowania.

Pakiet higieniczny mieści w sobie również komin wielofunkcyjny w uniwersalnym czerwonym kolorze, do korzystania w trakcie aktywności fizycznej lub może pełnić funkcję zabezpieczającej maski na twarz. Bandana wykonana jest z bawełny, która doskonale przepuszcza powietrze, dzięki czemu nie utrudnia oddychania w trakcie noszenia.

Dodatkowo, zestaw został wyposażony w żel antybakteryjny marki SeptMedic o pojemności 50ml. Ze względu na zawartość alkoholu - 65% - płyn ma właściwości dezynfekujące, antybakteryjne i antywirusowe. Ponadto zawarty w składzie aloes i panthenol dodatkowo regenerują, łagodzą i nawilżają co pozwoli uniknąć podrażnień podczas częstego stosowania.   

Grupa znakowania Wielkość znakowania
S1 (sitodruk)15 x 2,5 cm
Materiał inne, plastikRozmiar produktu 26 x 17 x 8,5 cm
Kolor (04) niebieskiKraj pochodzenia Chiny
Marka Pozostałe
Zapytaj o produkt
Jeśli produkt będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.


Dostępność

24h/48h 2-3 dni Dostawa
0 Kontakt Kontakt

Wszystkie kolory tego produktu


Produkty, które mogą Cię zainteresować