Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Turystyczny zestaw higieniczny - mini

Kod: SG9086mc

Kolor: wielokolorowy

Cena kat. 26,79 PLN

UWAGA! Produkt dostępny wyłącznie w miksie kolorów: różowy, niebieski, żółty, zielony

Komplet niezbędnych produktów higienicznych w poręcznej kosmetyczce. Niezbędne akcesoria higieniczne pod ręką, w jednym miejscu! Ten praktyczny gadżet świetnie sprawdzi się podczas podróży jak i podczas codziennych obowiązków np. w miejscu pracy.

W zestawie znajdują się dwie jednorazowe maseczki ochronne wykonane z włókniny (non-woven) wykorzystywanej m.in przy produkcji opatrunków w przemyśle medycznym. Dzięki trójwarstwowemu materiałowi skutecznie chroni przed drobnoustrojami i zanieczyszczeniami. W części nosowej znajduje się regulowany klips, dzięki któremu maseczkę można swobodnie dopasować do nosa, jest zakładana przy pomocy elastycznych gumek, które nie uciskają uszu i nie spadają na twarz.

Set zawiera również chusteczkę antybakteryjną do dezynfekcji dłoni lub powierzchni odpornych na działanie alkoholu. Chusteczka jest nasączona mieszanką etanolu 83,5% oraz bifenylu. Posiada właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze, antygrzybiczne.

W skład zestawu wchodzą także dwa komplety białych rękawiczek lateksowych w rozmiarze XL. Rękawiczki są wewnątrz delikatnie pudrowane co zabezpiecza przed oparzeniami w trakcie użytkowania.

Dodatkowo pakiet został wyposażony w żel antybakteryjny marki Nutka o pojemności 30ml. Ze względu na zawartość alkoholu - 65% - płyn ma właściwości dezynfekujące, antybakteryjne i antywirusowe. Ponadto zawarty w składzie aloes i panthenol dodatkowo regenerują, łagodzą i nawilżają co pozwoli uniknąć podrażnień podczas częstego stosowania.
  

Grupa znakowania Wielkość znakowania
S1 (sitodruk)
nadruk na kosmetyczce
10 x 2 cm
Materiał non-woven, plastik, tworzywo sztuczneRozmiar produktu 19,7 x 10,1 cm
Kolor (00) wielokolorowyKraj pochodzenia Chiny
Marka Pozostałe
Zapytaj o produkt
Jeśli produkt będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.


Dostępność

24h/48h 2-3 dni Dostawa
0 Kontakt Kontakt

Wszystkie kolory tego produktu


Produkty, które mogą Cię zainteresować