Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Notes A5

Kod: 2179901

Kolor: brązowy

Cena kat. 11,51 PLN

Notatnik A5 z okładką z tektury z recyklingu, zakładką, 160 stronami w kropki z papieru z recyklingu i zapięciem na gumkę.

Grupa znakowania Wielkość znakowania
T3 (tampodruk)5 x 3
Rozmiar produktu 14 x 21,1 x 1,2 cmWaga 0,243
Kolor (01) brązowyKraj pochodzenia Chiny
Numer celny 48201030000Marka Basic
Zapytaj o produkt

Dostępność

24h/48h 2-3 dni Dostawa
29 3 798 Kontakt

Najpopularniejsze gadżety w Macma

Notes z logo - notatki zawsze pod ręką

Ważnym elementem prowadzenia uporządkowanego życia jest robienie notatek. Tworzenie zapisków w notesie pozwala nam na łatwiejsze przyswojenie treści wykładów czy szkoleń, ułatwia sporządzanie różnego rodzaju list i pamiętanie o ważnych datach i wydarzeniach. Aby systematycznie prowadzić takie notatki najlepiej jest znaleźć notes, z którego będziemy zadowoleni. Ten egzemplarz o formacie A5 posiada idealny rozmiar do tego, aby wygodnie w nim notować oraz bez problemu zabierać go ze sobą wszędzie, gdzie tylko będziemy chcieli z niego korzystać. Wewnątrz znajdziemy 160 stron o kolorze kości słoniowej, wykonanych z papieru pochodzącego z recyklingu. Zadruk stron stanowią delikatne kropeczki, które wyglądają subtelnie i pomagają pisać w jednej linii.

Elegancki notes na każdą okazję

Notes występuje w miekkiej, ale trwałej oprawie, która dostępna jest aż w pięciu kolorach. Zaokrąglone rogi nie zaginają się, a elastyczna gumka stanowi świetne zamknięcie notesu, chroniąc tym samym jego wnętrze. Materialowa zakładka ułatwia odnalezienie konkretnej strony, a mała gumka z boku notesu przeznaczona została na przechowywanie długopisu.


Nadruk promocyjny na tym produkcie wykonujemy metodą tampodruku, co pozwala na uzyskanie trwałego i bardzo ładnego znakowania.
  


Produkty, które mogą Cię zainteresować