Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Szczoteczka do zębów

Kod: 7243013

Kolor: beżowy

Cena kat. 3,01 PLN

Szczoteczka do zębów wykonana z bambusa, pakowana pojedynczo w kartonik.

Grupa znakowania Wielkość znakowania
L1 (grawer laserowy)4 x 0,8
Materiał bambusRozmiar produktu 19,5 x 2 x 1,5 cm
Waga 0,015Kolor (13) beżowy
Kraj pochodzenia ChinyNumer celny 96032100000
Marka Basic
Zapytaj o produkt

Dostępność

24h/48h 2-3 dni Dostawa
4 8 297 +25 000

Wszystkie kolory tego produktu

Kod Kolor 24h/48h 2-3 dni Dostawa
7243013 4 8 297 +25 000
informacja na tel.

Najpopularniejsze gadżety w Macma

Eco-alternatywa dla szczoteczek plastikowych 


Jeśli chcesz ograniczyć plastik w każdej sferze życia, weź pod lupę także zawartość swojej łazienki! Bambusowa szczoteczka do zębów jest świetną i wygodną w użyciu alternatywą dla wszechobecnych, plastikowych odpowiedników. Lekka rączka dobrze leży w dłoni i nie wyślizgnie się z niej nawet wtedy, gdy masz mokre ręce. Bambus to trwały i bardzo lekki rodzaj drewna, dlatego ta szczoteczka jest doskonała do zabrania w podróż. Kompaktowe wymiary oraz niska waga sprawiają, że zmieści się nawet w małej kosmetyczce, dzięki czemu możesz zabrać ją ze sobą do pracy, aby odświeżyć uśmiech przed ważnym spotkaniem. 


 

Precyzyjnie czyści zęby 

 

Ta szczoteczka to nie tylko ekologia i minimalistyczny design, ale przede wszystkim skuteczne dbanie o higienę Twojej jamy ustnej. Mała główka z czarnym włosiem dokładnie wyczysci każde z trudno dostępnych miejsc, nie powodując podrażnień wrażliwych dziąseł. Od teraz dbanie o środowisko i piękny uśmiech mogą iść w parze! 

 

Higiena jamy ustnej to ważny temat 

 

Czy wiesz, że swoją szczoteczkę powinieneś wymieniać regularnie, minimum co 3-4 miesiące? Być może Twoja technika mycia zębów powoduje, że włosie odkształca się w niej przed upływem tego czasu, przez co zęby nie są czyszczone odpowiednio dokładnie. To oznacza, że wymiana szczoteczki na nową powinna odbywać się u Ciebie jeszcze częściej. Kiedy przestawisz się na używanie szczoteczki bambusowej przestaniesz martwić się o to, że zużyta szczoteczka przyczyni się do zwiększania zanieczyszczenia naszej Planety. Bądź bardziej Eco, na co dzień!