Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Zegar na biurko

Kod: 4246413

Kolor: beżowy

Cena kat. 87,92 PLN

Nowa cena - zobacz więcej »
Grupa znakowania Wielkość znakowania
L3 (grawer laserowy)4 x 4
Materiał drewnoRozmiar produktu 6,2 x 6,4 x 6,3 cm
Kolor (13) beżowyKraj pochodzenia Chiny
Marka Basic
Zapytaj o produkt
Jeśli produkt będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.


Dostępność

24h/48h 2-3 dni Dostawa
0 Kontakt Kontakt

Wszystkie kolory tego produktu

Kod Kolor 24h/48h 2-3 dni Dostawa
4246413 - -
informacja na tel.

informacja na tel.

Jeden rzut oka i już wiesz, która godzina 

Podczas pracy dobrze trzymać rękę na pulsie i dokładnie kontrolować upływający czas. Dzięki temu masz szansę działać sprawniej i dokładnie wiesz, kiedy możesz pozwolić sobie na krótką przerwę. Ten minimalistyczny, drewniany zegar na biurko to doskonałe uzupełnienie wystroju każdego biura, urządzonego zgodnie z najnowszymi trendami. Czytelny wyświetlacz LED pozwala na bezbłędny odczyt godziny, daty oraz bieżącej temperatury powietrza. Wystarczy jeden rzut oka, aby zorientować się w danym momencie dnia. Niewielkie rozmiary sprawiają, że zegar bez trudu zmieści się nawet na niewielkim biurku lub szafce. 

Data i temperatura przestaną być zagadką 

Ten gadżet nie tylko pięknie wygląda, ale posiada również więcej niż jedną, przydatną funkcję. Mając go na biurku możesz zrezygnować z posiadania kalendarza i termometru, gdyż ten bambusowy, elektroniczny zegar stylowo łączy w sobie aż trzy funkcje. Bezbłędnie poinformuje Cię zarówno o godzinie, dacie jak i aktualnej temperaturze panującej w Twoim otoczeniu. Jeden przedmiot, wiele możliwości! Oczyść swoją przestrzeń z nadmiaru przedmiotów, stawiając na gadżety z wieloma funkcjami. 

Łatwy odczyt parametrów gwarantuje czytelny wyświetlacz LED 

Masz trudności z odczytaniem godziny z małych cyferblatów Twoich dotychczasowych zegarków? Ten drewniany pomiernik czasu ma bardzo wyraźny, duży wyświetlacz który szybko pozwala zorientować się w bieżącej godzinie, dacie oraz temperaturze powietrza. Co więcej, dzięki praktycznemu podświetleniu parametry te odczytasz nawet wówczas, gdy w pomieszczeniu panuje lekki półmrok. Dzięki temu ten minimalistyczny zegar z chęcią postawisz nie tylko na biurku w pracy, ale również na szafce nocnej. Wyraźny ekran LED pozwala bowiem na szybki odczyt godziny, bez konieczności zapalania światła. 

Elektroniczny zegar na biurko w eco-odsłonie 

- drewniany, elektroniczny zegar na biurko
- minimalistyczny design
- czytelny wyświetlacz LED
- wyświetlanie odpowiednio: godziny, daty, temperatury