Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Drewniana skrzynka na wino

Kod: 8400701

Kolor: brązowy

EAN: 4064571021761

Cena kat. 122,95 PLN

Drewniana skrzynka na wino z metalowymi okuciami, wyposażona w nóż kelnerski, korek, lejek i ociekacz. Do przytrzymywania butelki na miejscu służy dodatkowa drewniana deska.

Grupa znakowania Wielkość znakowania
S2 (sitodruk)6 x 4
L3 (grawer laserowy)6 x 4
Materiał drewnoRozmiar produktu 36 x 11,1 x 12,2 cm
Waga 1,190Kolor (01) brązowy
Kraj pochodzenia ChinyNumer celny 44209099900
Marka Basic
Opakowanie jednostkowe (szerokość) cm13Opakowanie jednostkowe (długość) cm13
Opakowanie jednostkowe (wysokość) cm13Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm28
Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm67Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm40
Waga dużego opakowania zbiorczego kg11Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm0
Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm0Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm0
Waga małego opakowania zbiorczego kg0Paleta (szerość) cm80
Paleta (długość) cm120Paleta (wysokość) cm200
Ilość sztuk na palecie szt.240Opakowaniekartonowe
Ilość szt. w kartoniemałe 10
duże 10
Zapytaj o produkt

Dostępność

24h/48h 2-3 dni Dostawa
19 836 +6 974

Wszystkie kolory tego produktu

Kod Kolor 24h/48h 2-3 dni Dostawa
8400701 19 836 +6 974
22.08 - 26.08.2022

Najpopularniejsze gadżety w Macma

Elegancki upominek reklamowy 

Ten produkt to nasz bestseller 2021 roku- niezwykle elegancka i szykowna skrzyneczka na wino z praktycznymi akcesoriami dołączonymi do zestawu. Skrzyneczkę wykonano z pięknego i bardzo efektownego drewna w kolorze dojrzałej wiśni, co tylko jeszcze bardziej podkreśla wysmakowany charakter tego produktu. Gustowne okucia (zamek i zawiasy) wykonane zostały z trwałego metalu, przez co skrzyneczkę można wielokrotnie otwierać i zamykać, bez obaw o szybkie zużycie się materiału. Produkt jako całość prezentuje się dostojnie i z pewnością będzie godnym uwagi, wyrafinowanym prezentem dla osób ceniących sobie klasykę i ponadczasowe wzornictwo.  

Dbałość o najmniejszy detal

Całości dopełniają przemyślane i użyteczne dodatki, które umieszczono w specjalnie wyprofilowanej wyściółce na otwieranej części skrzyneczki. Należą do nich: nóż kelnerski, ociekacz, korek i lejek. Nóż kelnerski posłuży do sprawnego otworzenia butelki z winem. Wykonany ze stali i tworzywa będzie trwały i odporny na uszkodzenia. Korek można wykorzystać do zatkania już otwartej butelki, dzięki czemu trunek nie będzie tracił swojego aromatu i bąbelków, jeśli będzie to wino musujące. Ociekacz do wina, założony na szyjkę butelki, zagwarantuje nam brak zacieków podczas nalewania wina do kieliszków i ochroni przed poplamieniem obrus i odzież gości. Lejek również pomoże sprawnie i bez problemów podzielić napój między osoby na przyjęciu czy podczas spotkania towarzyskiego. 

Skrzynka na wino z logo marki - dla kogo?

Kogo można obdarować taką skrzyneczką na wino? Ten gadżet można dopasować do wielu sytuacji i wydarzeń! Jest on chętnie wybierany przez młode pary jako prezent dla rodziców czy bliższej rodziny podczas ślubu. Równie często to goście weselni obdarowują młodą parę taką skrzyneczką z winem, jako uzupełnienie głównego prezentu. Chętnie decydują się wtedy na życzenia grawerowane na górnej części skrzyneczki. Metodą sitodruku lub graweru laserowego można wykonać precyzyjne i efektowne znakowanie reklamowe, ale też nanieść na skrzyneczkę sentencję czy dedykację dla obdarowanej osoby czy firmy. Produkt ten będzie też eleganckim podarunkiem dla klientów firmy czy dla partnerów biznesowych. Dobre wino w towarzystwie tak gustownego opakowania zmieni się w wysokiej wartości gift i będzie dobrze świadczyć o osobie, która taki podarunek wręczyła. Jeśli mowa o winie, to taka skrzyneczka może być dołączona do trunku jako gadżet reklamowy. Podniesie to wartość zakupu i będzie z pewnością atrakcyjne w oczach klientów.  

Prezent na wiele okazji

Przez swoją wysoką wartość estetyczną ta skrzyneczka będzie nie tylko praktycznym dodatkiem, ale sama w sobie będzie stanowić ozdobę. Zaprezentuje się ona dobrze nawet wtedy, kiedy zostanie ustawiona w salonie, w firmowej sali konferencyjnej czy też w gabinecie szefa. Taka ekspozycja będzie korzystna dla firmy, której logotyp znajdzie się na skrzyneczce.


Często też udając się w gości zabieramy ze sobą wino, aby staropolskim obyczajem, nie przychodzić w odwiedziny z „gołą ręką”. Skorzystanie z takiej skrzyneczki, zamiast tradycyjnej papierowej torebki, na pewno miło zaskoczy gospodarzy i wprawi ich w miły nastrój. Taki drobny gest podkreśli nasze pozytywne odczucia w stosunku do obdarowanych osób i zacieśni relacje towarzyskie.