Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Schwarzwolf

Gadżety reklamowe Schwarzwolf - bądź gotowy na outdoorowe przygody!

Schwarzwolf to czeski producent wysokiej jakości sprzętu outdoorowego, który pokochali wszyscy miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu. Marka powstała w 1999 roku i poprzez stopniowe rozbudowywanie portfolio swoich produktów, stała się ulubionym brandem wybieranym przez podróżników i traperów. Co więcej, ten czeski brand postawił na działania mocno proekologiczne - obecnie trwa kampania redukcji śladu węglowego, który powstaje podczas produkcji akcesoriów Schwarzwolf! Wiesz, że Twoi klienci to zapaleni ludzie gór i wielbiciele survivalu? W Macma Polska znajdziesz szeroki wybór gadżetów reklamowych Schwarzwolf, które możemy dla Ciebie oznakować logo firmy tak, że staną się wyjątkowym upominkiem reklamowym dla Twojej grupy docelowej.

Schwarzwolf to outdoorowe gadżety najwyższej jakości

Marka przede wszystkim stawia na wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność oferowanych przez siebie produktów. Każdy z nich ma przemyślaną konstrukcję, na której można polegać podczas wszystkich przygód w terenie. W końcu idąc na górską wycieczkę czy biwak lubimy mieć pewność, że sprzęt turystyczny jaki ze sobą zabieramy nie zawiedzie nas nawet w nieprzewidzianych, trudnych sytuacjach. W ofercie marki Schwarzwolf znajdziesz takie upominki reklamowe jak:

  • koszulki termoaktywne oraz bieliznę termiczną, która przydaje się szczególnie zimą np. na nartach
  • kurtki przeciwdeszczowe i ocieplane
  • akcesoria biwakowe, takie jak: pompowaną matę do spania, śpiwór z logo, lampę kempingową i czołówkę
  • kije trekkingowe
  • narzędzia multitool oraz scyzoryki Schwarzwolf
  • akcesoria do picia: termosy, butelki na wodę oraz kubki
  • plecaki turystyczne z logo oraz saszetki biodrowe
  • zapalniczki ekologiczne, breloki oraz powerbanki solarne

Jak widać, w Macma Polska oferta gadżetów outdoorowych Schwarzwolf jest ogromna! Pełny katalog produktów tej marki możesz znaleźć, klikając TUTAJ. Co więcej, na każdym z produktów trwale naniesiemy Twój logotyp :) Oprócz własnego magazynu posiadamy bowiem także drukarnię, dlatego swoje oznakowane upominki z logo otrzymasz od nas w ekspresowym tempie!
  

Schwarzwolf to działania proekologiczne

Marka od 2021 roku stara się zrekompensować ślad węglowy, jaki pozostawia na ziemi produkcja gadżetów Schwarzwolf. Jak prowadzi tak śmiałe, ekologiczne działania? Po pierwsze, przedstawiciele marki obliczyli ślad węglowy każdego produktu osobno (wartości wyrażone w gCO2 e). Użyto metodologii LCA (Life Cycle Assessment), stosowanej przez światową organizację ECOACT. Każdy produkt marki został rozłożony na tzw. czynniki pierwsze (także opakowanie w jakie jest pakowany po zakończonej produkcji). Dla każdego z materiałów obliczono osobny ślad węglowy, a następnie zsumowano je dla poszczególnych produktów. Uwzględniono również kilometraż, a tym samym emisję CO2, jaka ma miejsce podczas łańcucha dostaw produktów Schwarzwolf.

Co marka robi z taką wiedzą? Sadzi drzewa! Ślad węglowy jest zamieniany na proporcjonalną ilość drzew, które są w stanie go zrekompensować (drzewa podczas procesu fotosyntezy przetwarzają CO2, czego produktem ubocznym jest m.in. tlen). Im więcej zieleni, tym więcej czystego powietrza! Realizując ten program, Schwarzwolf współpracuje z organizacją sazimestromy.cz. Marka promuje i dofinansowuje także kampanie promujące odnawialne źródła energii.

Jeśli szukasz outdoorowych gadżetów reklamowych najwyższej jakości (i z ekologicznym background’em!) to ten czeski brand będzie dla Ciebie najlepszym wyborem!

 

Zobacz pełny katalog produktów Schwarzwolf w Macma Polska.


Natalia Tkacz-Brodacka

Specjalista ds. marketingu w Macma Polska