Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Gadżety na rower

Gadżety reklamowe na rower

Choć wakacje powolutku chylą się ku końcowi, to jeśli do tej pory nie udało Ci się wyskoczyć na rower, sezon można rozpocząć nawet teraz! Tak - pogoda na rower (podobno ;) zawsze jest dobra, wystarczy mieć odpowiedni sprzęt, ubranie i pozytywne nastawienie! Rower to wymarzony środek transportu latem, ale również jesienią i wczesną zimą, kiedy temperatury są nieco niższe i intensywny wysiłek na świeżym powietrzu staje się prawdziwą, energetyczną przyjemnością. Jeśli Twoi klienci lub pracownicy to zapaleni cykliści lub chcesz promować wśród nich zdrowe nawyki (np. dojeżdżanie do pracy rowerem) to nasze propozycje gadżetów reklamowych w rowerowym wydaniu, z pewnością Cię zainteresują.

1. Plecak rowerowy

Wsiadając na rower dobrze jest pożegnać się z niewygodnymi torbami, które utrudniają komfortową jazdę, szczególnie na dłuższych dystansach. Jeśli potrzebujesz zabrać ze sobą dodatkowe akcesoria np. okulary przeciwsłoneczne czy kurtkę od deszczu, plecak rowerowy będzie idealnym miejscem do transportu tego typu sprzętu. Jest lekki i ergonomicznie dopasowany do sylwetki, przez co łatwo możesz zapomnieć o tym, że masz go na plecach. Główna kieszeń jest zapinana dwustronnym zamkiem, a regulowane szelki wykonane z siateczki mesh zapewnią optymalną cyrkulację powietrza.

2. Bidon - lekka butelka na napoje

Odpowiednie nawodnienie organizmu to podstawa zarówno w gorące, jak i jesienne dni. Podczas jazdy rowerem dobrze wyposażyć się w bidon/butelkę, którą można zamocować na ramie roweru (za pomocą specjalnego koszyczka-uchwytu na bidon, który kupisz w każdym sklepie rowerowym). Dzięki temu dostęp do orzeźwiającego napoju będziesz mieć zawsze na wyciągnięcie ręki, bez konieczności robienia częstych postojów - z takiego bidonu można szybko napić się w trakcie jazdy.
 

3. Wielofunkcyjna chusta - bandana

Przyda się pod kask w chłodniejsze dni, jako alternatywa dla cienkiej czapki ale nie tylko. Gdy żar leje się z nieba warto założyć ją na głowę po to, aby ograniczyć spływanie potu do oczu. Buff możesz owinąć także wokół nadgarstka i w ten sposób osuszać swoje zroszone potem czoło - jak wolisz :) Z kolei jeśli czujesz, że w kark przypieka Ci ostre słońce lub szyję smaga chłodny wiatr, bandanę możesz założyć w formie cienkiego szalika. Taka chusta wielofunkcyjna z logo to prawdziwy must-have każdego miłośnika outdoorowych przygód.

4. Zestaw narzędzi rowerowych

WYbierając się na wycieczkę nigdy nie wiesz, jakie niespodzianki mogą spotkać Cię na drodze. Luzy na kierownicy? A może przebita dętka? Warto mieć przy sobie kompaktowy zestaw naprawczy, który pomoże uporać się z podstawowymi usterkami nawet wtedy, gdy jesteś w środku lasu, daleko od jakiegokolwiek serwisu rowerowego. W ten zestaw narzędzi wchodzi praktyczny multitool, łyżki do opon oraz set naprawczy, ratujący przebitą dętkę.
 

  

5. Bezpieczeństwo przede wszystkim - bądź widoczny na drodze!

- światełko odblaskowe: to konieczność, szczególnie podczas jazdy po zmroku. Nawet jeśli Ty widzisz wszystko, co dzieje się na drodze pamiętaj - kierowca w samochodzie ma nieco bardziej ograniczona widoczność nawet wtedy, gdy na dworze dopiero zaczyna robić się ciemno. Dla bezpieczeństwa swojego, oraz innych uczestników ruchu drogowego, wieczorem oraz w nocy warto używać tylnego (a także przedniego) światełka rowerowego z logo.


- bransoletka odblaskowa: tego typu gadżetów nigdy za mało szczególnie jeśli zdasz sobie sprawę z tego, że mogą uratować Ci życie. Opaska odblaskowa może być noszona na ręce/ramieniu, ale świetnie sprawdzi się również założona na kostkę - możesz owinąć nią szersze spodnie po to, aby nie wkręciły się pod łańcuch. Będziesz widoczny na drodze, a Twoja odzież zabezpieczona przed zniszczeniem i zabrudzeniem - taki gadżet reklamowy to skarb!


- kamizelka odblaskowa z logo: przydatna szczególnie wtedy, gdy poruszasz się w nocy poboczem bardziej ruchliwej jezdni. Wielu cyklistów używa jej także w mieście, razem ze standardowym oświetleniem rowerowym - wtedy masz pewność, że kierowcy na pewno zauważą Cię po zmroku.