Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Eko torby w super cenach blog

Jakość gadżetów reklamowych - czy jest ważna? Certyfikat OEKO-TEX

Macma Polska - jesteśmy jednym z największych importerów i dystrybutorów gadżetów reklamowych w kraju, który niezmiennie stawia na wysoką jakość oferowanych przez siebie produktów. Dlaczego? Ponieważ chcemy aby współpracujące z nami agencje reklamowe miały do nas zaufanie i niezmienną pewność, że zamawiane u nas upominki reklamowe zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów końcowych. To dlatego najnowsze produkty w naszej ofercie - ekologiczne torby i worki bawełniane w soczystych, energetycznych kolorach pochodzą od sprawdzonych dostawców i posiadają prestiżowy certyfikat OEKO-TEX.

Czy torba bawełniana z nadrukiem to dobry pomysł na gadżet reklamowy?

Zdecydowanie TAK! Bawełniane torby i worki sportowe z nadrukiem cieszą się w Macma Polska ogromnym zainteresowaniem! Wszystko za sprawą wspaniałego, nieprzemijającego trendu ECO, który zdominował branżę upominków reklamowych na całym świecie. Wielorazowe torby i worki to najlepsza, ekologiczna alternatywa dla foliówek, które zaśmiecają środowisko naturalne. Dodatkowo, tego typu bawełniane upominki firmowe są doskonałym nośnikiem reklamy - logotyp lub wybraną grafikę można nanieść na nie w dużym formacie i wielu, nasyconych kolorach.

W Macma Polska oferujemy możliwość nowoczesnego nadruku DTG, który pozwala uzyskać na bawełnianych torbach nadruk o niemal fotograficznej jakości obrazu!

Certyfikat Oeko-Tex Standard - co oznacza dla Twoich klientów?

Oferując swoim klientom torby i worki bawełniane z certyfikatem Oeko-Tex gwarantujemy pełne bezpieczeństwo zarówno samej tkaniny, jak i barwników wykorzystanych w jej produkcji. W najnowszej kolekcji bawełnianych gadżetów reklamowych Macma znajdziemy torby oraz worki w głębokich, nasyconych kolorach. Dzięki temu że WSZYSTKIE te produkty posiadają certyfikat Oeko-Tex gwarantujemy, że są w pełni bezpieczne dla zdrowia człowieka (nie zawierają m.in. formaldehydów, pestycydów czy substancji najczęściej powodujących reakcje alergiczne). Wybierz bezpieczeństwo i zamów torby i worki z certyfikowanej, bezpiecznej bawełny!


Zobacz wyjątkową promocję na ekologiczne, kolorowe torby i worki bawełniane w Macma Polska!