Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Dopper rozgrzej się na jesień

Termiczne butelki Dopper - rozgrzej się na jesień!

Na nadchodzącą jesień oraz zimę nie ma lepszych gadżetów reklamowych od termicznych butelek oraz kubków. Są lekkie, trwałe, pięknie eksponują logotyp firmy ale to nie wszystko. Klienci kochają je przede wszystkim za funkcjonalność! Mroźny spacer w parku, oczekiwanie na poranny autobus czy weekendowa wycieczka to najlepsze okazje, aby zabrać ze sobą ciepły napój. Termiczne butelki oraz kubki z logo utrzymują jego temperaturę przez długie godziny, pozwalając rozgrzać się nawet w najbardziej zimny dzień. W tym wpisie przedstawiamy nasz wyjątkowy gadżet reklamowy - termiczne butelki Dopper, które swoim oryginalnym, holenderskim designem podbiły serca wszystkich miłośników pięknych i użytecznych upominków reklamowych.

Dopper to butelki z misją

Marka powstała z ogromnej potrzeby troski o środowisko naturalne, a przede wszystkim oceany, do których rocznie trafia nawet 8 milionów ton plastiku!!! Wszystko zaczęło się od...filmu dokumentalnego! Założyciel marki Merijn Everaarts obejrzał video o ogromnym zanieczyszczeniu wód światowych i stwierdził, że nie może pozostać obojętny. Postanowił założyć firmę, która dzięki produkcji pięknych i ekologicznych butelek wielorazowych będzie w stanie skutecznie namawiać ludzi do ograniczenia konsumpcji jednorazowego plastiku.

Od pomysłu do konkursu na najlepszy design butelki, po gotowy produkt projektu Rinske van Remortel’a - tak narodziła się klasyczna, kolorowa butelka Dopper. Marka bardzo szybko dostrzegła ogromny potencjał drzemiący w butelkach termicznych, dlatego niedługo później klasyczny kształt Dopper’a został przeniesiony na projekt stalowych, termoizolacyjnych butelek, idealnych na jesień i zimę!
 

Butelki termiczne Dopper - postaw na modny i praktyczny gadżet reklamowy

Co niezwykłego mają w sobie termiczne butelki tej holenderskiej marki? Przede wszystkim utrzymują ciepło Twojego napoju nawet przez 9h! Co więcej, jeśli masz ochotę na lody lub mrożoną kawę Dopper przechowa ją dla Ciebie w niskiej temperaturze, którą utrzyma nawet przez 24h. Jak widzisz, butelki termiczne z nadrukiem są doskonałe na jesień i zimę, ale znajdą zastosowanie również w cieplejszych porach roku. Piękny design, który cieszy oko to nie wszystko, co termiczna butelka Dopper z logo ma do zaoferowania. Jej konstrukcja kryje w sobie zarówno elegancki kubeczek z tritanu, duży stalowy kubek/korpus, jak i funkcję klasycznej butelki ze szczelną nakrętką. Każda butelka tej maki jest smukła i lekka, przez co idealnie nadaje się do zabrania ze sobą na miasto, do pracy lub na wycieczkę.

Trzyczęściowa termiczna butelka Dopper jest niezwykle łatwa do utrzymania w czystości - wystarczy każdą z jej części wrzucić osobno do zmywarki i gotowe! Wszystkie produkty marki są wolne od ftalanów i BPA, przez co masz pewność, że są bezpieczne dla Twojego zdrowia.
  

Wiele kolorów i dwie pojemności - butelka termiczna Dopper z Twoim logo, idealna na prezent firmowy

Termoizolacyjne butelki Dopper występują w kilku wariantach kolorystycznych oraz w dwóch pojemnościach: 350 i 580 ml. Wybierz tą, która najlepiej pasuje do identyfikacji wizualnej Twojej marki i podaruj designerski upominek reklamowy. Z termiczną butelką Dopper z nadrukiem żaden z Twoich klientów nie będzie chciał rozstać się na dłużej, szczególnie jesienią i zimą ;)

Kliknij i sprawdź ofertę Dopper w Macma Polska!