Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Gadżety do piwa

Gadżety reklamowe do piwa - Oktoberfest 2021

Październik ze swoją (oby!) złocistą aurą ciepłych promieni słońca, rześkich poranków i kolorowych, spadających z drzew liści to idealny moment w roku na cieszenie się smakiem bursztynowych trunków. Nie bez przyczyny Oktoberfest gadżety i wszelkie piwne imprezy odbywają się właśnie jesienią, na przełomie września i października. W Macma to właśnie dziesiąty miesiąc roku postanowiliśmy uczynić świętem gadżetów reklamowych dla piwoszy. Zainspirowały nas oczywiście słynne dożynki chmielne, które odbywają się w Monachium od 1810 roku! Oktoberfest 2021 odwołany - tegoroczna edycja festiwalu nie odbyła się z racji epidemii COVID19, która wciąż panuje na terenie Europy i świata. Nie zraża to jednak miłośników piwa, którzy organizują mniejsze festiwale ulubionego napoju w pubach i restauracjach na całym świecie, w tym i w Polsce :) Jeśli wiesz, że klienci Twojej firmy to smakosze i wielbiciele piwnych smaków, koniecznie sprawdź jakie gadżety reklamowe do piwa możesz im podarować!

Tradycyjny, ceramiczny kufel z logo to powrót do korzeni festiwalu Oktoberfest!

Czy wiesz, że kufle wykonane z kamionki i porcelany na początku istnienia słynnych, niemieckich dożynek chmielowych były jedynymi naczyniami, w których serwowano pyszne, bursztynowe trunki? Dopiero w miarę tworzenia kolejnych edycji festiwalu Oktoberfest zaczęto powoli wprowadzać kufle szklane, które miały zagwarantować klientom uczciwość browarników w nalewaniu piwa - w przejrzystym naczyniu lepiej można dostrzec stosunek płynu do piwnej piany :) W Macma Polska znajdziesz tradycyjny, ceramiczny kufel z nadrukiem, który będzie wspaniałym upominkiem reklamowym dla klientów ceniących sobie oryginalne prezenty z nutką tradycji.
  

Ciepłe piwo to nie problem - zamów wkład chłodzący do piwa z logo, od Vanilla Season

Być może są osoby ceniące smak piwa w temperaturze pokojowej, jednak większość z nas preferuje chmielowe trunki w wersji dobrze schłodzonej :) Pomysłowy wkład chłodzący do piwa BEERBARA to sposób na pyszne, zimne piwo na dłużej. Wystarczy włożyć go do zamrażarki na min. 30 min, a następnie umieścić bezpośrednio w butelce lub szklance wypełnionej bursztynowym napojem. Dzięki temu szybko zyska on optymalną temperaturę i w dodatku utrzyma ją na bardzo długi czas. To gadżet reklamowy do piwa idealny na długie wieczory spędzane na biesiadowaniu w gronie najbliższych. Wkład chłodzący BEERBARA jest wykonany z wysokogatunkowej stali i po umyciu może być używany wielokrotnie.
 

Grunt to odpowiednie przygotowanie - najlepsze otwieracze do piwa z nadrukiem

Cóż nam po smacznym piwie, skoro nie mamy go czym otworzyć? Oczywiście można zrobić to z wykorzystaniem mniej konwencjonalnych metod ale należy liczyć się wtedy z możliwością uszkodzenia samej butelki lub narzędzia, przy pomocy którego chcemy otworzyć butelkę (złamany klucz do domu - stanowczo nie polecamy!). Aby łatwo i przyjemnie zapewnić sobie dostęp do chmielowego napoju warto mieć pod ręką otwieracz do piwa z logo: w ofercie Macma Polska posiadamy wiele rodzajów tego typu gadżetów reklamowych, które sprawdzą się w każdym domu (wszak nie tylko piwo, ale również lemoniada jest często zamykana kapslem). W tym wpisie proponujemy odjazdowy otwieracz do butelek w kształcie skrzynki piwa! Żaden z Twoich klientów nie przejdzie obojętnie obok takiego funkcjonalnego, ale również śmieszczengo gadżetu z nadrukiem :)


Prezentację naszych najciekawszych gadżetów do piwa z logo znajdziesz również tutaj (klik).