Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Komfortowe gadżety reklamowe na przedświąteczne szaleństwo.

Grudzień to intensywny miesiąc: koniec roku, rozliczenia, domykanie budżetu, a do tego przedświąteczna gorączka zakupów. Żeby nie dać się zwariować w tym pędzie, należy zadbać także o własne samopoczucie. W wejściu w tryb self-care pozwolą nam produkty, które swoim działaniem umilą nam codzienne obowiązki lub pomogą nieco w ich realizacji. Stworzyliśmy dla Was listę gadżetów, które pozwolą przejść przez ten okres z większym spokojem i ułatwią wyciszenie się.

 

Ulubiona muzyka lub podcast pozwolą oderwać się od natarczywych myśli. Słuchawki bezprzewodowe mają tę przewagę nad zwykłymi, że pozwalają na większa mobilność i mogą towarzyszyć nam w wykonywaniu wszystkich aktywności, nie ograniczając jednocześnie ruchów zbędnymi kabelkami. 

 

 

 

 

 

 

Wózek na zakupy proponujemy potraktować jako pomoc w tej nierównej walce, kiedy zakupy robić trzeba. Solidny stelaż i obrotowe kółka pozwolą na zrobienie i przetransportowanie sporych zakupów bez zbędnego obciążania kręgosłupa. Specjalny haczyk umożliwia zawieszenie wózka na wózku marketowym, żeby jeszcze łatwiej poruszać się w przestrzeni sklepowej.


Z kolei rozkładana torba na zakupy to totalny hit dla osób ceniących sobie komfortowe życie. Można rozłożyć ją już w wózku sklepowym, a po oddaleniu się od kasy w łatwy sposób przeniesiemy całość zakupów wprost do bagażnika samochodowego. Dzięki wygodnym przegródkom wszystkie artykuły mają swoje miejsce i nie przemieszczają się podczas jazdy autem.


Żel antybakteryjny- w tych niełatwych czasach musimy dbać o higienę i swoje bezpieczeństwo. Na pewno poczujemy się bardziej komfortowo wiedząc, ze używamy sprawdzonych produktów, które są bezpieczne dla naszej skóry, a bezlitosne dla większości patogenów. Możliwość wykonania znakowaniareklamowego na naszych żelach antybakteryjnych sprawia także, że możemy potraktować je jako praktyczny i pożądany gadżet reklamowy.


Szklanki do cappuccino - obowiązki obowiązkami, ale dobra kawa musi być! Aromatyczny napój z delikatną mleczną pianką każdego wprowadzi w miły nastrój. Termiczne szklanki do cappuccino przepięknie prezentują się wypełnione aromatycznym napojem, a ich termiczna funkcja pozwala na dłużej cieszyć się ciepłem kawy czy herbaty.


A po całym dniu zmagań z obowiązkami- obowiązkowo: kąpiel! Zanurzenie się w ciepłej wodzie o ulubionym aromacie złagodzi napięcia powstałe w ciągu dnia, a wesoła kaczuszka do kąpieli przypomni nam beztroski czas dzieciństwa.