Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Będzie o Was głośno! Czyli głośniki bezprzewodowe z logo firmy.

Jeśli chcecie się dowiedzieć jak śpiewająco promować firmę i zaintrygować Klientów koniecznie sprawdźcie nasze propozycje gadżetów, dzięki którym będzie o Was głośno :-)!

Będzie o Was głośno! Czyli głośniki bezprzewodowe z logo firmy.

Muzyka to nieodłączny element naszego życia. W zależności od sytuacji i humoru chętnie sięgamy po ulubione piosenki. Wybrane utwory doskonale wtapiają się w tło, podczas wykonywania codziennych czynności lub -wręcz odwrotnie- wybijają się na pierwszy plan, podkreślając nasz nastrój lub uwypuklając podniosłość chwili. Wszyscy melomani z pewnością przytaknął nam, gdy stwierdzimy, że sprzęt, na którym odtwarzamy muzykę ma duże znaczenie i sam w sobie może podnieść walory dźwiękowe podczas słuchania ukochanych dźwięków. My prezentujemy Wam nasze najciekawsze głośniki bezprzewodowe z logo, działające z wykorzystaniem technologii Bluetooth, bo dzięki tej funkcji mamy większą mobilność i nie ograniczają nas zbędne kabelki. 

Głośnik bezprzewodowy z logo z wbudowanym radiem posiada czarną, gumowaną obudowę, która okala produkt i świetnie podbija szarość siateczki, którą umieszczono od frontu urządzenia. Całość prezentuje się interesująco i z całą pewnością znajdzie uznanie wśród wielbicieli loftowych wnętrz i industrialnego stylu w domu lub biurze. Wygodne gumowe przyciski ułatwiają sterowanie bezprzewodowym głośnikiem, a dołączony do zestawu kabelek USB pozwala na bezproblemowe i szybkie naładowanie produktu. Logotyp firmowy można nanieść na głośnik dzięki grawerowi laserowemu. 


Nasz faworyt to głośnik Bluetooth zmieniający kolory. Trzy poziomy jasności i aż pięć przyjemnych barw, na które podświetla się produkt, daje nam wiele możliwości podczas animowania zabawy i tworzenia fajnej atmosfery wśród zgromadzonych gości. Dwie techniki znakowania, które możemy wykorzystać podczas nanoszenia logotypu, dają większą wolność wyboru i ułatwiają dostosowanie ich do możliwości czasowych i finansowych firmy, która zdecyduje się na ich wykorzystanie.