Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Czym torba z logo może Cię zaskoczyć?

Czym może zaskoczyć Cię torba z logo?

Torba z logo firmowym to, obok kubków i długopisów, jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Jako importer i producent upominków reklamowych codziennie otrzymujemy kilkadziesiąt próśb o wycenę takich toreb z nadrukiem. W zasadzie nie dziwi nas to wcale. Dlaczego? Torba z logo jest praktyczna, ma dużo miejsca na reklamę w postaci nadruku i jest stosunkowo niedroga. Ale niekiedy słyszymy, że jest… nudna? Czy torba z logo może stać się gadżetem, który zaskoczy Twoich Klientów?
 

Torba z logo w (nowej) formie!

Najchętniej i najczęściej zamawianym modelem torby z logo jest oczywiście standardowa torba bawełniana z krótkimi lub długimi uszami. To optymalny wybór przy mniejszym budżecie lub kiedy potrzebujemy naprawdę dużych ilości toreb. Jednak zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną oferta toreb z logo, ponieważ nieco inny wzór torby może lepiej korespondować z wybraną grafiką albo może też zaskoczyć Klientów ciekawym designem lub funkcjonalnością.


Torba z logo non-woven

Torby z logo wykonane z tkaniny non-woven są ciekawą alternatywą dla toreb bawełnianych. Polipropylen, z którego je wykonano, to najczęściej pochodna celulozy, która jest naturalnym surowcem, więc takie torby z logo śmiało można nazwać ekologicznymi. Do tego, są naprawdę wytrzymałe i występują w wielu kolorach, przez co łatwiej wybrać wśród nich taką, która będzie idealnie pasowała do wymogów wizualnych, określonych przez Klienta.


Wodoodporna torba z logo

To dopiero ciekawa propozycja! Neonowej torby z logo firmy nie da się przeoczyć! Jaskrawa barwa i ciekawy wzór, nawiązujący do worka żeglarskiego, nadają tej torbie z logo niecodzienny wygląd. Elementy odblaskowe zapewniają bezpieczeństwo podczas korzystania z torby na wieczornych spacerach czy przy porannej drodze do pracy. Ta torba z logo pomieści też wiele przydatnych przedmiotów, bo jej pojemność to aż 15 litrów!

Termiczna torba z logo

Często zwracamy uwagę na dodatkowe funkcje torby z logo. Wygodne uchwyty czy nadprogramowa kieszeń zawsze wpływają na lepszy komfort użytkowania produktu. Dlatego torba z logo, która ma także właściwości termiczne, na pewno zainteresuje Waszych Klientów! Specjalna warstwa termoizolacyjna, która znajduje się wewnątrz produktu zapewnia dogodne warunki do przechowywania żywności. Taki gadżet reklamowy będzie można wykorzystać latem, chcąc zabrać ze sobą schłodzone napoje lub w ciągu roku, używając termicznej torby z logo jako torby na lunch do pracy.


Nadruk na tak! Czyli Torba z oryginalnym logo

Kiedy już zdecydujemy się na model torby z logo, to drugim, niemniej istotnym, aspektem będzie zaprojektowanie atrakcyjnej i oryginalnej grafiki. Torby reklamowe mają zazwyczaj stosunkowo dużą powierzchnię znakowania i aż żal byłoby nie wykorzystać tego potencjału! Bo przecież torba z logo nie musi być…tylko z logo! Dodatkowe elementy graficzne, korespondujące z logo marki lub firmy, dodadzą produktowi wyjątkowego charakteru i uroku. Delikatne kwiaty, proste i lekkie rysunki, a może geometryczne kształty? To detale, które ożywią projekt torby z logo i uczynią go bardziej rozpoznawalnym, a o ich wyborze należy zadecydować na podstawie wytycznych zawartych w identyfikacji wizualnej firmy. Torba z logo może też mieć nadrukowane chwytliwe hasło reklamowe lub inny tekst, który będzie oddawał charakter marki.