Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Okładka Blog Hurtownia

Jak wybrać najlepszą hurtownię gadżetów reklamowych?

Pracujesz w agencji reklamowej i zastanawiasz się jak wybrać najlepszą hurtownię gadżetów reklamowych? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, na które warto zwrócić uwagę, dokonując wyboru odpowiedniego producenta gadżetów. Dobry dystrybutor gadżetów reklamowych, to taki który ma: różnorodną ofertę, nowoczesną drukarnię oraz własny magazyn, a co najważniejsze sprawnie realizuje zamówienia z dostawą na czas.

Hurtownia gadżetów reklamowych - Macma Polska.

 

Hurtownia gadżetów reklamowych z różnorodną ofertą

Dobra hurtownia gadżetów reklamowych charakteryzuje się różnorodną ofertą. Tak się składa, że w Macmie mamy tysiące gadżetów dla różnych branż. Niezależnie od tego, czy Twój Klient szuka gadżetów dla branży związanej z finansami, księgowością czy też branży budowlanej, w Macmie na pewno znajdzie coś dla każdej z tych usług.

Różnorodna oferta gadżetów reklamowych, to również taka, w której znajdziesz Nowości. W Macmie co roku tych nowości wprowadzanych jest coraz więcej. Nasza nowa oferta przygotowywana jest na podstawie obecnych trendów panujących na rynku.

Szeroki wybór gadżetów reklamowych to coś, co zdecydowanie wyróżnia hurtownie gadżetów reklamowych. Dlatego w Macmie, oprócz oferty podstawowej można znaleźć gadżety znanych marek, takich jak:

  • Dopper

  • Ferraghini

  • Mark Twain

  • Pierre Cardin

  • Schwarzwolf

  • CrisMa

Szybka realizacja zamówień z nadrukiem w hurtowni gadżetów reklamowych

Dobrą cechą hurtowni gadżetów reklamowych jest szybka realizacja zamówień z nadrukiem. W Macmie, dzięki własnej, nowoczesnej drukarni takie ekspresowe zlecenia są możliwe. Nasi Klienci otrzymują krótkie terminy nadruków ponadprzeciętne na rynku, a to dla nich ogromna korzyść. Obsługą całości zajmuje się indywidualny opiekun handlowy, dzięki czemu Agencje Reklamowe nie muszą martwić się szczegółami!

Wśród najlepszych hurtowni gadżetów reklamowych, do których należy Macma, szybka realizacja zamówień to priorytet. Dlatego cały proces obsługi zlecenia zamknęliśmy w kilku prostych krokach:

  • Wybór idealnego gadżetu dla Klienta agencji

  • Ustalenie techniki znakowania i akceptacja projektu

  • Produkcja

  • Ekspresowa wysyłka do Agencji lub bezpośrednio do Klienta ostatecznego

W nowoczesnej drukarni Macma gwarantujemy szybką realizację zamówień. Wyposażona w najnowszej generacji maszyny, które są dostępne na rynku, oferuje duży wybór technik znakowania. Dostępność różnych metod znakowania pozwala na wybór najlepszej formy nadruku, co finalnie skraca czas oczekiwania na zamówienie.

Ogromna przewaga to własny magazyn hurtowni gadżetów reklamowych

Kolejną cechą, którą odróżnia się dobra hurtownia gadżetów reklamowych od innych, to magazyn wysokiego składowania. Własny magazyn umożliwia szybką i bezpośrednią wysyłkę do Klienta, czyli taką w wersji no-name. U nas to Ty decydujesz, jaką firmą kurierską zostanie wysłana Twoja przesyłka.

Wyróżnia nas nasz magazyn, a właściwie magazyny. Macma od sierpnia wzbogaciła się o dodatkowe powierzchnie magazynowe, to znaczy, że dysponuje jeszcze większą dostępnością gadżetów 24 h.

Atut naszej firmy - hurtowni gadżetów reklamowych - to również ekologiczne opakowania, które produkowane są z papieru pochodzącego z recyklingu. Takie rozwiązanie jest przyjazne planecie w każdym możliwym aspekcie.


Już wiesz czym się kierować przy wyborze najlepszej hurtowni gadżetów reklamowych, na co szczególnie zwracać uwagę. Biorąc pod uwagę to, że dobry producent gadżetów to taki, który spełnia te wszystkie cechy, możemy zaryzykować stwierdzeniem, że Macma Polska to jedna z lepszych dostawców gadżetów w Polsce. Chcesz się przekonać, a nie masz u nas konta? Zarejestruj nowe konto :)