Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Gadżety świąteczne 2022 - inspiracje

Nowe święta, stare dylematy - jakie gadżety świąteczne zachwycą Waszych klientów?

Święta! Co roku w tym samym czasie, i rok w rok zaskakują nas tym samym pytaniem - jakie gadżety świąteczne wybrać na święta? Dobrze to znamy. ;) Najlepiej, żeby było to coś wyjątkowego, czego jeszcze nie widzieliśmy. Wy też jesteście już znudzeni kubkami i długopisami, które widzicie w ofercie trzeci sezon z rzędu? Szukacie czegoś, co zwróci uwagę Waszych biznesowych partnerów? Idealnie! Bo w tym roku przybywamy z garścią NOWOŚCI i gotowych zestawów prezentowych.

Uff. Możecie odetchnąć, zrelaksować się z kubkiem kawy w ręku, nie musicie wertować internetu w poszukiwaniu nowinek reklamowych. Polecamy skorzystać z naszych świątecznych propozycji.

 

W duchu świątecznych przygotowań - idealny prezent do biura, do domu, i dla pracowników, i dla klientów

 

Zestaw do serów - wino i ser na firmowych imprezach? Może być jeszcze lepsze połączenie? Tak! Wino, ser i deska do serów z własnym znakowaniem. Przekonajcie swoich klientów, że jeśli chcą się kojarzyć, niech zawsze kojarzą się dobrze. :) 
Deska na przekąski - elegancka, bambusowa. Dekoracyjna, świąteczna deska w kształcie choinki. Pamiętajcie, że to trwały gadżet reklamowy, który zostanie w biurze nie tylko na chwilę, a na wiele sezonów - biurowych wigilii i świątecznych spotkań. :)  

Dziadek do orzechów z tacką - jak twardy orzech do zgryzienia w pracy, to tylko ten na tacce z dziadkiem do orzechów z Waszym własnym wzorem!

 

 

Dla agencji i pracowników biurowych - praktycznie i ładnie

Zegar biurkowy z organizerem - doceniacie dobrą organizację w pracy? My też. Magiczny organizer z zegarem zapanuje nad wszystkimi szpargałami w biurze. 
Skarpeta świąteczna - idealna na pakowanie prezentów dla Waszych partnerów biznesowych i współpracowników. A z indywidualnym nadrukiem, nada prezentowi bardziej osobliwego charakteru. 

 

Ale… czekajcie! To nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy. Urzeknijcie klientów nie tylko ciekawymi prezentami. Mamy dla Was BESTSELLERY w świątecznej odsłonie, z klimatycznym, bożonarodzeniowym znakowaniem.

Możecie dodać najlepiej sprzedającym się gadżetom reklamowym indywidualny, wyjątkowy styl lub skorzystać z naszej listy pomysłów:

5 pomysłów na prezent ze świątecznym znakowaniem...
i wiele, wiele więcej
 

Pozdrawiamy ciepło,
Macma