Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Mark Twain - prezent biznesowy

Mark Twain - leader wśród artykułów piśmiennych dla biznesu

Przychodzimy dla Ciebie z unikalną propozycją na prezent dla klienta na święta. To eleganckie, markowe zestawy piśmienne, w prezentowanym etui Mark Twain, czyli idealny prezent biznesowy na święta w klasycznym kroju, o wyrazistym charakterze!

Gadżety reklamowe od Marka Twaina - fenomen czy przejściowa faza? 

Popularna marka Mark Twain zdobywa miłośników w rozmaitych zakątkach Europy i całego świata. Dlaczego tak często korzysta się z ich oferty w korporacjach, mniejszych firmach, biurach, gabinetach, czy placówkach publicznych? Odpowiedzią jest solidność, trwałość i jakość wykonania gadżetów reklamowych, które sprawdzą się tak samo dla współpracowników, jak i dla klientów Premium.

 

Mark Twain - co możesz zaoferować swoim klientom?


Marka Mark Twain zdobywa sympatyków zarówno wśród grona osób młodych - dynamicznego, pełnego pasji zespołu, jak i wśród doświadczonych branżowych wyjadaczy i profesjonalnych partnerów biznesowych. To dzięki bardzo bogatej ofercie, dostosowanej do najnowszych trendów, ale sięgającej także po sprawdzone klasyki.

 

W szerokiej gamie wyboru, znajdziesz gadżety reklamowe Mark Twain takie, jak:

  • metalowe zestawy piśmienne - długopisy i pióra z etui,
  • drewniane zestawy piśmienne.
  • pojedyncze długopisy,
  • pióra kulkowe,
  • kosze i koce piknikowe.

Pełną ofertę zobaczysz tutaj: KLIKNIJ I ZOBACZ

 

 

Mark Twain na święta dla biznesu - połączenie szyku, wydajności i precyzji

To stylowy prezent dla klienta biznesowego, zawsze pakowany w ozdobne pudełka, a dla Ciebie to oszczędność czasu na przygotowaniu idealnego zestawu upominkowego pod choinkę. Postaw na gotowy zestaw piśmienny. Długopis i pióro kulkowe, zamknięte w szykownym etui, pojedyńcze długopisy metalowe lub estetyczne i minimalistyczne drewniane zestawy piśmienne Mark Twain.

 

Promuj się z Mark Twain na święta i przez cały rok

Markowe gadżety Mark Twain to inspiracja na biznesowy prezent na święta dla Twojego klienta, który będzie nie tylko cieszył oko, ale promował firmę na profesjonalnego i rzetelnego partnera.

Eleganckie zestawy piśmienne Mark Twain ze znakowanym logo Twojej firmy lub Twojego klienta biznesowego, to darmowa promocja, którą wykorzystasz, jako gadżety reklamowe do wręczenia klientom lub pracownikom w ramach prezentu świątecznego, ale także z okazji jubileuszu czy jako znak cenionej współpracy z partnerem biznesowym.

Twój klient, bądź jego partnerzy, mogą zabrać markowe długopisy i pióra od Mark Twain z Twoim logo na spotkania biznesowe, podpisanie umowy, do biura, czy nosić ze sobą, jako żywą reklamę waszej dobrej współpracy. ;)


Jeśli jeszcze nie zapoznałeś się z ofertą markowych gadżetów i zestawów piśmiennych…

Dołącz do szerokiego grona naszych partnerów biznesowych i wybierz Mark Twain na prezent na święta.

KLIKNIJ TUTAJ