Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

co nowego blog

Co NOWEGO w Macmie?

Zmiany, zmiany… nie każdy je lubi, ale bez zmian nie ma postępu:-)! Zgadzacie się z nami? Wraz z nadejściem Nowego Roku zdecydowaliśmy się na małą rewolucję w sposobie komunikacji z Wami.

 

Dlaczego?

Przede wszystkim chcemy, aby nasze treści były przejrzyste i przystępne dla każdego. Zależy nam też na tym, aby nadmiar wiadomości nie przesłonił Wam sedna sprawy.
Dlatego, jeśli nie wydarzy się nic, co wymagałoby natychmiastowego kontaktu, zdecydowaliśmy, że otrzymacie od nas dwa Newslettery w miesiącu.

Jednym z nich będzie seria Macma Good NEWS, w której przedstawimy cztery najważniejsze dla Was tematy związane z naszymi działaniami. Warto czytać, warto klikać :-)! Dzięki temu nie ominie Was żadna istotna informacja!

Drugi rodzaj mailingu to seria LOOK In!, w której zaprezentujemy zestawienie sześciu najlepszych gadżetów reklamowych, nawiązujących tematycznie do sezonu lub bieżących trendów. Zawsze też dołączymy ofertę AND MORE… czyli propozycję specjalną:-). Taki Newsletter przygotujemy też w formie, w której łatwo będzie go przesłać do Waszych Klientów.

Naszym kolejnym celem na ten rok jest zdecydowane wzmocnienie przekazu promującego nasze gadżety wśród szerokiego grona odbiorców. Dlatego też zdecydowaliśmy się na dodatkową formę tworzenia relacji z odbiorcami poprzez regularne publikacje na social mediach. Będą to Posty na Instagramie, Facebooku, LinkedInie i YouTubie skupionych wokół naszej marki M-Collection. Dzięki systematycznie pojawiającym się postom na social mediach chcemy zwrócić uwagę na artykuły promocyjne z różnych kategorii. a także zainspirować Waszych Klientów do zamawiania gadżetów z nadrukami.

 

Bądźcie zawsze na bieżąco, Macma to same Good NEWS!