Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Pakiety upominków

Pakiety upominków firmowych - zadbaj o motywację swoich pracowników na home office!

Zaangażowanie i wysoka motywacja zespołu są podstawą do osiągania lepszych wyników biznesowych. W czasach, w których wiele firm nie może pozwolić sobie na realne wprowadzenie systemu podwyżek, wielu managerów szuka innych sposobów doceniania i wspierania motywacji pracowników, podczas pracy zdalnej. Karty sportowe, masaże biurowe, wspólne wyjścia na kolację czy wyjazdy integracyjne? Takie pozapłacowe benefity w dobie obostrzeń, spowodowanych przedłużająca się pandemią COVID-19 już dawno straciły na atrakcyjności.

Przypomnij się pracownikom - daj odczuć, że o nich pamiętasz i pozwól im ponownie poczuć więź z Twoją firmą! Jakie prezenty firmowe wybrać dla swoich pracowników, aby nie tylko poprawić ich samopoczucie podczas lockdownu, ale także wesprzeć ich produktywność i dać impuls do zadbania o swoje zdrowie?


Upominek od firmy - sposób na motywowanie pracowników podczas pracy zdalnej

Jak podaje najnowszy raport przeprowadzony przez EY, aż 80% pracowników oczekuje możliwości pracy zdalnej lub hybrydowej również po zakończeniu pandemii. W związku z tym, system pozapłacowych benefitów musi przejść (nie)małą modernizację. Prezenty firmowe wysyłane do domów pracowników mogą okazać się dla nich znacznie cenniejszym doświadczeniem niż karta sportowa, upoważniająca do wstępu na siłownię, która od wielu miesięcy jest zamknięta na cztery spusty. Dodatkowo, gadżety firmowe z logo to nie tylko metoda na docenienie starych, ale również świetny sposób przywitania nowego pracownika, który znalazł się na pokładzie firmy w czasach pracy z domu!

Eco gadżety biurowe z logo - prezenty na miarę home office

Jak wiadomo przyjemne, dobrze zorganizowane stanowisko pracy sprzyja produktywności. Drewniany, designerski kalendarz na biurko z logo marki nigdy nie pozwoli zapomnieć o aktualnej dacie w czasach, gdy każdy, kolejny dzień w domu staje się podobny do drugiego. Bezprzewodowa, bambusowa ładowarka, która jest równocześnie stojakiem na telefon i organizerem na długopisy. To wielozadaniowy upominek firmowy, który nie tylko cieszy oko, ale pomoże także mieć służbową komórkę zawsze naładowaną i przygotowaną do biznesowych negocjacji. Innym, świetnym pomysłem na upominek firmowy jest podarowanie pracownikowi stylowego kubka. Nawadnianie organizmu to podstawa, zwłaszcza podczas wytężonej pracy! Pojemny kubek termiczny z korkowym wykończeniem utrzymuje ciepło napoju przez długi czas, dzięki czemu przygotowana herbata nie wystygnie nawet podczas dłuższej konferencji on-line.

prezent na homeoffice

Gadżety firmowe, które zachęcą do przebywania na świeżym powietrzu

Dla zachowania maksymalnej efektywności w pracy konieczne jest zachowanie tzw. life-work balance, dlatego dla swoich pracowników możesz przygotować nie tylko upominki przydatne w codziennej pracy, ale również artykuły z logo marki, które zachęcą do różnorodnych, outdoorowych aktywności! Bieganie lub spacer w parku, przejażdżka na rowerze, a może weekendowy wypad w góry? Na dłuższych i krótszych wycieczkach przydatna może okazać się czapka z daszkiem, wygodny plecak trekkingowy z logotypem marki lub powerbank. Takie firmowe gadżety nie tylko przyniosą pracownikom radość, ale staną się także chodzącą, outdoorową reklamą dla Twojej firmy! Dużą popularnością cieszą się również koce oraz obrandowane kosze piknikowe, które umożliwiają urządzenie wystawnej uczty w miejskim parku lub na leśnej polanie.

W ofercie Macma Polska oprócz wymienionych upominków znajdziesz również gadżety markowe np. Schwarzwolf, Mark Twain czy Ferraghini, artykuły do kuchni czy na piknik. Wybierz upominki dla swoich pracowników a my oznakujemy je dla Ciebie - profesjonalizm i szybkośc realizacji usługi, gwarantowana!

 

Natalia Tkacz-Brodacka

Specjalista ds. marketingu w Macma Polska