Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

blog eventy

Gadżety na eventy - to Ci się przyda

Zbliżyliśmy się do tego radosnego okresu w roku, kiedy królują wszelkiego rodzaju eventy: dni miasta, gminy, festiwale muzyczne, integracje pracownicze. Wasi Klienci mają szansę na wspaniałą reklamę, dlatego podpowiadamy — w jaki sposób zorganizować kampanię promocyjną z użyciem gadżetów reklamowych w tym gorącym okresie!

Klienci, którzy Cię potrzebują

No właśnie, kto tak naprawdę może zyskać na takich wydarzeniach? Mamy tutaj kilka grup bezpośrednich zainteresowanych. Po pierwsze są to organizatorzy prywatni, po drugie firmy biorące udział jako wystawcy, a po trzecie instytucje publiczne takie jak urzędy miasta, które również dysponują budżetem np. na gadżety na dni gminy.

Gadżety na eventy - bez nich to się nie uda

Są takie akcesoria, które od razu kojarzą się z festiwalami - okulary przeciwsłoneczne, czapki, koszulki, torby bawełniane. Wydarzenia zamknięte posiadają często pakiet startowy składający się z rozkładu imprezy i gadżetów reklamowych z logo organizatora - to świetny sposób na pamiątkę, a wybór uniwersalnych gadżetów gwarantuje, że będą używane. Miłe wspomnienia odświeżane na bieżąco sprawią, że uczestnik chętnie wróci na kolejną edycję wydarzenia, a jednocześnie używając takich festiwalowych gadżetów na co dzień, zrobi organizatorowi całoroczną reklamę.

Klikając tutaj, możesz sprawdzić naszą propozycję letnich akcesoriów, które doskonale sprawdzą się jako gadżety na eventy i nie tylko - dla Twojej wygody umieściliśmy wszystkie w jednym miejscu.

Niezbędny gadżet na festiwal muzyczny

Festiwale muzyczne rządzą się swoimi prawami. Zwłaszcza te największe muszą być dopięte na ostatni guzik, tak, żeby wszystkim uczestnikom zapewnić zarówno dobrą zabawę, jak i bezpieczeństwo. A co może zepsuć dobrą zabawę? Zdecydowanie brzydka pogoda. Dlatego warto, żeby organizator zaopatrzył się w płaszcze przeciwdeszczowe, które będzie mógł rozdać uczestnikom. Wtedy - o ile nie będzie to naprawdę wielka wichura - nie przepadnie im żaden koncert. To świetny przykład tego, jak gadżety reklamowe mogą dosłownie uratować całe wydarzenie! Do tego, proponowane przez nas poncho przeciwdeszczowe jest kompostowalne - znacznie ograniczy szkody wynikające ze śmiecenia podczas dużych eventów.

Najważniejsze jest działanie!

Gadżety na festiwal czy też szerzej - gadżety na eventy potrafią zrobić dobrą robotę, ale nic się nie wydarzy, dopóki organizatorzy nie dotrą do tych najlepszych, które zapewnią im sukces. Wiedząc, jak ważne jest dla Was dotarcie do Klienta, w naszych comiesięcznych newsletterach udostępniamy narzędzia do pracy z Klientem, takie jak gotowe Landing Pages z prezentacją produktów, których możecie używać w swojej pracy. Jeżeli macie jakieś sugestie co do materiałów, których potrzebujecie serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adres mailowy marketing@macma.pl

Życzymy udanego sezonu eventowego!

Macma,
importer gadżetów reklamowych