Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

blog butelki

Letnie orzeźwienie w reklamie — butelka z logo

Lato to czas, kiedy bardzo ważne jest zadbanie o odpowiednie nawodnienie. To doskonała okazja, żeby wykorzystać butelki z logo — praktyczny i pożyteczny gadżet na letnią reklamę dla Twoich Klientów.

Wakacyjny potencjał butelki z logo

Dzięki temu, że mogą być używane przez cały rok, butelki wielorazowe to świetny gadżet reklamowy. Właśnie teraz, latem przeżywają swoją największą chwałę. Nie tylko ze względu na upalnie dni, ale również dzięki imprezom organizowanym w okresie wakacji.

Jest to doskonały upominek dla uczestników festiwali, a bidon z logo to również idealny dodatek do imprez sportowych.

TOP 3 wakacyjnych butelek z logo

Butelka w jutowym pokrowcu

Szklana butelka z bambusową zakrętką, która wspaniale uzupełnia delikatne, letnie stylizacje. Doskonale nadaje się jako butelka wielorazowa na wodę w biurze. Jutowy pokrowiec posiada wygodną rączkę, dzięki czemu łatwo zabrać ją ze sobą na przykład na wieczorny, letni spacer. Taka butelka z logo zawsze przykuwa uwagę!

Butelka sportowa 1000 ml

Sportowy tryb życia stał się nieodłącznym elementem naszej kultury. Coraz więcej osób nie tylko uprawia regularnie sport, ale zwiększa się również liczba osób biorących udział w imprezach sportowych. Bidon z logo to dobry pomysł na nagrodę czy też upominek wręczany w pakiecie startowym. Nie zawiera BPA, posiada szczelną, zamykaną pokrywkę i wygodny pasek na rękę. A to nie wszystko, zobaczcie, jak wygląda!

Butelka ze spryskiwaczem

Kto nie marzy o odrobinie chłodu w upalne, letnie popołudnie? Z pomocą przychodzi kolejny bidon reklamowy, który dzięki końcówce ze spryskiwaczem jest idealnym gadżetem na siłownię czy też długi spacer. Nie tylko zaspokoi pragnienie, ale również pomoże się ochłodzić!


Mamy nadzieję, że spodobały Wam się nasze propozycje butelek z logo. Życzymy wszystkim udanych wakacji!

Macma,
importer gadżetów reklamowych