Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

blog gastronomia

Gadżety reklamowe dla branży gastronomicznej

Branża gastronomiczna to dziedzina, która stale rozwija się i ewoluuje. W coraz bardziej konkurencyjnym środowisku restauratorzy i właściciele lokali muszą się wyróżnić, aby przyciągnąć uwagę Klientów i budować ich lojalność.

Jednym z efektywnych sposobów promocji i budowania marki w branży gastronomicznej są gadżety reklamowe.

Personalizowane gadżety reklamowe do doskonały sposób na zdobycie stałych Klientów, którzy dla działalności restauracji i innych lokali gastronomicznych są kluczowi. Zwłaszcza w niewielkich miejscowościach to oni decydują o sukcesie lokalu. Nawet niewielki upominek pomoże zbudować więź z Klientem i zachęcić go do ponownego skorzystania z usług.

Już teraz poznaj nasze propozycje na gadżety reklamowe dla branży gastronomicznej.

Pudełko na lunch

Codzienny lunch w pudełku z logo restauracji? Tak, to jeden z tych wspaniałych pomysłów, które łączą gadżet reklamowy z firmą i Klientem! Takie pudełko będzie przypominać o smacznym jedzeniu, a ciekawy design podkreśli jakość i styl, które lokal ma do zaoferowania! Doskonale nadaje się do tego pudełko na lunch z dwoma przegródkami i bambusową pokrywką. Jest to idealny gadżet reklamowy dla branży gastronomicznej

 

Fartuch kucharski

Fartuchy kucharskie to coś co potrafi dodać niebanalnego stylu gotowaniu! Nie tylko chronią ubranie przed zabrudzeniami, ale też same potrafią być ciekawym elementem garderoby.

Fartuch kucharski to must have jeżeli chodzi o gadżety reklamowe w branży gastronomicznej!

Zestaw czajnik 400 ml i filiżanka 200 ml

Kubki i filiżanki to jedne z najbardziej docenianych gadżetów reklamowych. Słusznie zresztą! Oprócz standardowych i klasycznych propozycji, które zawsze się sprawdzają, warto co jakiś czas postawić na coś wyjątkowego. Takim wyjątkowym gadżetem reklamowym dla branży gastronomicznej może być zestaw składający się z czajnika i filiżanki. To idealny sposób na zareklamowanie lokalnej kawiarni! 

 

Butelka termiczna z drewnianą zakrętką 500 ml

Elegancki, wygodny w transporcie, utrzymujący temperaturę nawet do 9 godzin. To gadżet, który chce się mieć zawsze pod ręką!

Butelki termiczne i termosy to niezwykle praktyczne gadżety reklamowe, które sprawdzą się świetnie w nadchodzącym, jesiennym okresie. To ważne, żeby gadżet reklamowy dla branży gastronomicznej był często używany, ponieważ wtedy najlepiej spełnia swoją funkcję - pomaga budować więź z marką.

Spacer z gorącą kawą może potrwać dłużej, a co jak się zgłodnieje? Odpowiedź gdzie zjeść obiad Klient znajdzie pod ręką!

 

Zestaw młynków do soli i pieprzu

Dodaj odrobinę pikanterii do reklamy swoich Klientów i pokaż im zestawy młynków do soli i pieprzu! Ten gadżet reklamowy dla branży gastronomicznej to kolejny strzał w dziesiątkę! Dodaj logo i stwórz idealną reklamę, która będzie zawsze na wyciągnięcie ręki! Tak jak usługi Twoich Klientów :)  

 

Gadżety dla cateringu

Ogromna konkurencja na rynku cateringów skłania do opracowywania jak najskuteczniejszych akcji promocyjnych. Twoi Klienci z tej branży naprawdę Cię potrzebują!

Oprócz typowych gadżetów reklamowych dla branży gastronomicznej warto rozważyć również dołączenie małych upominków do zamówień, które dostarczane są Klientom. Niewielkie notesy, breloki czy też długopisy z logo zrobią dobre wrażenie podczas pierwszej dostawy. Nie licząc jej jakości, która oczywiście jest najważniejsza, to właśnie takie elementy zadecydują o ostatecznym wyborze firmy cateringowej.


Macma,
importer gadżetów reklamowych