EKO GADŻETY REKLAMOWE od Macma

image

 

Klienci agencji reklamowych, z którymi współpracuje Macma Polska coraz częściej pytają o ofertę EKOLOGICZNYCH GADŻETÓW REKLAMOWYCH. Większa świadomość społeczna w zakresie ochrony środowiska naturalnego oraz obowiązujące trendy sprawiają, że tego typu upominki z logo cieszą się teraz ogromną popularnością. 

 

Chcesz oferować swoim klientom najciekawsze gadżety z logo? Zobacz nasze propozycje EKO UPOMINKÓW Z NADRUKIEM! 

TORBA BAWEŁNIANA Z NADRUKIEM

image
Top Eco Gadżet

 

To absolutny HIT Macma wśród wszystkich eko upominków reklamowych. Bawełniana torba z długimi uszami, wykonana z wytrzymałej tkaniny o gramaturze 140 g/m2, która posiada certyfikat OEKO-TEX. Duży nadruk wykonujemy w drukarni Macma metodą DTG lub sitodruku. 

  • Idealna na zakupy, do pracy, ale przede wszystkim jako gadżet firmowy na konferencje, szkolenia czy imprezy branżowe. 

Najlepsza do napojów

WIELORAZOWA SŁOMKA

 

Stalowa, składana słomka do napojów to gadżet reklamowy nie tylko na letnie upały. Jeśli Twoi klienci lubią zdrowo się odżywiać, taka słomka przyda się im przez cały rok. Jest idealna zarówno do gorących, jak i chłodnych napojów, dlatego można przez nią pić świeżo zaparzoną oraz mrożoną herbatę, kawę lub koktajl. Słomka z logo jest łatwa do utrzymania w czystości - można myć ją w zmywarce, a dołączony czyścik pozwoli szybko usunąć zabrudzenia ze wszystkich zakamarków.

 

Słomka stalowa to najlepsza alternatywa dla jednorazowych, plastikowych rurek, które nagminnie zaśmiecają środowisko i oceany. 

KUBEK ECO-FRIENDLY

image
Zabierz kawę na wynos!

 

Kubek wielokrotnego urzytku o pojemności 400ml, wykonany z utwardzonych włókien roślinnych. Jest świetną alternatywą dla jednorazowych kubeczków plastikowych. Lekki, wytrzymały, o niewielkich rozmiarach. Szczelna pokrywka zapobiega wylaniu się napoju.

 

Idealny gadżet dla wielbicieli kawy na wynos!

Idealna na zimę i lato

Butelka termiczna 500 ml

 

Kto powiedział, że wielorazowa butelka musi być nudna? Nasza propozycja stalowej butelki termicznej z drewnianym akcentem wpisuje się w najnowsze trendy eco-designu. Świetnie leży w dłoni, a szeroki otwór ułatwia wygodne picie napojów ciepłych, oraz zimnych. Letnie upały czy siarczyste mrozy - ta butelka termiczna sprawdzi się w każdej sytuacji! Korek posiada praktyczny uchwyt, dzięki czemu butelkę wygodnie przenosi się w ręce lub troczy do plecaka.

 

Dzięki tej stylowej butelce termicznej z logo rezygnacja z jednorazowych butelek plastikowych stanie się dla Twoich klientów jeszcze łatwiejsza!  

DŁUGOPIS ECO-FRIENDLY

image
NOTATKI W STYLU ECO

 

Zastąp plastik wytrzymałymi włóknami roślinnymi! Korpus tego długopisu jest wykonany z pszenicy, która dzięki specjalnemu procesowi obróbki staje się wytrzymała i idealnie gładka. Chromowane wykończenia, takie jak stalówka, zaczep i przycisk wysuwający niebieski wkład piszący, nadają długopisowi nieco bardziej elegancki charakter. Ten gadżet do pisania jest rozkręcany, dlatego po wyczerpaniu wkładu z tuszem można go bez trudu wymienić na nowy.

Taki eco-design docenią wszyscy klienci, dla których dobro środowiska jest priorytetem!

Idealny na zakupy

WORECZEK PRZEZROCZYSTY ZE SZNURKIEM

 

Wygodny, lekki i kompaktowy. Wielorazowy woreczek na zakupy to doskonały zamiennik jednorazowych foliówek, do których pakuje się w sklepie warzywa i owoce. Posiada sznurek do zamykania, który uniemożliwia wysypanie się spakowanych produktów spożywczych. Przezroczysty, wytrzymały materiał poliestrowy pozwala łatwo zorientować się w zawartości woreczka, dzięki czemu podczas kasowania i płatności za towary nie ma konieczności otwierania woreczka z logo, aby sprawdzić, co jest w środku.

 

Jeśli Twoi klienci żyją w duchu zero waste i naprawdę troszczą się o kondycję środowiska naturalnego, takie woreczki wielorazowe będą dla nich wspaniałym upominkiem reklamowym. 

TOP GADŻETY REKLAMOWE

ZOBACZ WIĘCEJ ECO UPOMINKÓW REKLAMOWYCH W MACMA

 

Ogromny wybór ciekawych eko gadżetów reklamowych - tylko w Macma Polska!

Skontaktuj się z nami

Adres:

Wrocławska 41
55-095 Mirków
Byków

Email:

kontakt@macma.pl

Telefon:

+48 71 330 54 60