Najlepsza okazja tego sezonu

image

Kolorowe torby oraz worki sportowe, wykonane z certyfikowanej bawełny!

Wielorazowe torby i worki bawełniane nie muszą być nudne! Poznaj wyjątkową kolekcję kolorowych, ekologicznych gadżetów reklamowych od Macma Polska! Wybierz torbę bawełnianą z krótkimi lub długimi uszami, albo postaw na jeden z bawełnianych worków sportowych.

 

Kolekcja ekologicznych toreb oraz worków tylko teraz w wyjątkowych, PROMOCYJNYCH CENACH

image

Torba bawełniana z długimi uszami

Wytrzymała torba wykonana z bawełny o gramaturze 140 g/m2. Występuje w wielu wersjach kolorystycznych, które dopasują się do identyfikacji wizualne każdej marki!

Bawełna wykorzystana do produkcji torby posiada certyfikat OEKO-TEX, który zaświadcza o tym, że zarówno sama tkanina jak i zastosowane w barwniki są bezpieczne dla zdrowia człowieka. Wielorazowa, bawełniana torba z długimi uszami jest idealna na zakupy, do pracy czy na wycieczkę. Pozwala skutecznie ograniczyć zużycie jednorazowych foliówek, zaśmiecających środowisko. 

Kolorowe torby w super cenach!

image
image

Torba bawełniana z krótkimi uszami

Torba bawełniana z praktycznymi, krótkimi uszami — idealna do przenoszenia w dłoni! Na zakupy, do spakowania lunchu do pracy czy na piknik. Eko torba wielorazowa sprawdzi się w każdej sytuacji! Bawełna certyfikowana przez OEKO-TEX jest nietoksyczna, bezpieczna dla zdrowia i środowiska. Mięsista tkanina o gramaturze 140 g/m2 jest na tyle wytrzymała, że pozwala na przenoszenie nawet cięższych sprawunków.

Wybierz kolor torby najlepiej dobrany dla potrzeb reklamy Twojej firmy! 

Torby bawełniane w wystrzałowych kolorach!

image
image

Worek sportowy z bawełny

Ekologia i wygoda w jednym? Tak — kolorowe worki bawełniane od Macma są wielorazowe, wykonane z certyfikowanej bawełny i można przenosić je na plecach! Cięższe zakupy? Wypad na siłownię lub wycieczka rowerowa? Worek sportowy z bawełny o gramaturze 140 g/m2 sprawdzi się w trakcie każdego, aktywnego dnia. Bawełna jest nietoksyczna i przyjazna dla zdrowia człowieka, o  czym zaświadcza certyfikat OEKO-TEX.

Jeśli Twoi klienci kochają sport i ekologię, te kolorowe worki bawełniane z pewnością przypadną im do gustu! 

Worki sportowe z bawełny - gadżet reklamowy dla aktywnych!

image

SPRAWDŹ TORBY I WORKI BAWEŁNIANE W SUPER CENACH

Tylko teraz kolorowe torby oraz worki z certyfikowanej bawełny są dostępne w wyjątkowych, promocyjnych cenach! Eko — upominki reklamowe to najmodniejszy trend ostatnich miesięcy! 

Sprawdź ofertę i zamów już dziś — te produkty cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem wśród klientów Macma Polska!  

Skontaktuj się z nami

Adres:

Wrocławska 41
55-095 Mirków
Byków

Email:

kontakt@macma.pl

Telefon:

+48 71 330 54 60