Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Portfolio naszej firmy tworzą wyjątkowe kolekcje artykułów reklamowych, wśród których znajdują się różnorodne gadżety charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnym designem. Szeroki wybór wzorów i kreatywne rozwiązania pozwolą na precyzyjne dostosowanie oferty do Państwa potrzeb.

Ferraghini

Precyzja i perfekcja wykonania oraz nowoczesny design to cechy luksusowej linii gadżetów Ferraghini. Większość produktów marki wykonana jest ręcznie, przy zachowaniu najwyższej jakości i funkcjonalności. W kolekcji znajdują się ekskluzywne zestawy piśmiennicze, eleganckie torby podróżne i parasole, jak również wysokiej klasy artykuły biurowe. Każdy produkt tej marki posiada certyfikat z własnym numerem seryjnym i hologramem.

Mark Twain

Zainspirowani talentem pisarskim Marka Twain'a stworzyliśmy unikatową kolekcję sygnowaną jego nazwiskiem. W skład marki wchodzą przede wszystkim wyjątkowe zestawy piśmiennicze, teczki na dokumenty, a także funkcjonalne torby podróżne i na laptopy. Charakterystyczne cechy serii to wysoka jakość i estetyka wykonania oraz klasyczne wzornictwo. 

CrisMa

Swoją popularność w branży artykułów reklamowych zawdzięcza opatentowanemu wzornictwu i szerokiej gamie produktów. Prostota i elegancja, a zarazem uniwersalny charakter gadżetów pozwalają na wykorzystywanie ich w życiu codziennym. Do szczególnie cenionych produktów CrisMa Own Design należą nowoczesne artykuły biurowe, torby podróżne, stylowe jedwabne krawaty i spinki do mankietów, a także wyszukane zestawy do manicure oraz akcesoria do win.

M-Collection

Istnieje na polskim rynku już ponad 10 lat. Produkty promocyjne, które są częścią tej marki od dawna znajdują uznanie wśród agencji reklamowych. Jeśli szukają Państwo wypróbowanych gadżetów - seria toreb na zakupy, podróżnych i sportowych oraz plecaków - sprawdzi się idealnie. 

coFEE 

coFEE to uznany producent czapek reklamowych. Produkty tej marki charakteryzuje wysoka jakość wykonania i użytych do produkcji materiałów. Ponadto, dzięki zróżnicowanemu wzornictwu każdy znajdzie wzór dla siebie. 

Bags by JASSZ

Przedstawiamy jedną z trzech gałęzi wytwórstwa firmy JASSZ- torby bawełniane. Występują w dwóch modelach i wielu wariantach kolorystycznych. A dzięki wąskiej ofercie, można mieć pewność co do jakości wytwarzanych produktów.