Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Brelok z logo

Brelok z logo

Mały, niepozorny gadżet, niektórzy mówią, że już przeżytek… Brelok z logo firmy – czy to dobry pomysł na gadżet reklamowy?

Brelok z logo wciąż na topie!

Analizując liczbę wycen i zamówień w Macmie, a jako hurtownia gadżetów reklamowych musimy trzymać rękę na pulsie, wiemy, że Wasi Klienci często pytają o breloki z logo firmy. Jakie firmy interesują się brelokami ze znakowaniem? W czołówce są deweloperzy, właściciele firm związanych z wykończeniem wnętrz, producenci drzwi, ale też dealerzy samochodów i salony sprzedaży.


Ile kosztuje brelok z logo?

Agencje reklamowe często proponują breloki z logo swoim Klientom, także dlatego, że to ekonomiczna opcja gadżetu, który jednak ma duży potencjał promocyjny. Cena samego breloka ściśle związana jest z materiałem, z którego został on wykonany. W naszej ofercie znajdziecie breloki z logo metalowe oraz breloki plastikowe o różnych wielkościach i kształtach. Najlepiej zajrzeć tu przejrzeć całą ofertę. Brelok z logo to także znakowanie, które proponujemy zgodnie z wytycznymi naszych specjalistów z drukarni.


Do czego jeszcze przyda Ci się brelok z logo?

Do czego można wykorzystać breloki z logo, wiedzą wszyscy. Standardowo- brelok z logo przyczepiony do pęku kluczy pozwala nam utrzymać je w jednym miejscu, a dodatkowo ułatwia odnalezienie ich w kieszeni lub torebce. Ale niektóre nasze breloki z logo posiadają też dodatkowe funkcje- np. poziomicy! Jeżeli interesuje Was, jak jeszcze można używać breloków z logo- zajrzyjcie tu!

Brelok z logo