Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Macma jest jednym z największych importerów i dostawców gadżetów reklamowych w Europie. Istniejemy już od 2003 roku, co pozwoliło nam na zdobycie doświadczenia i dużej znajomości branży reklamowej. Naszymi odbiorcami są agencje reklamowe oraz pośrednicy działający na rynku reklamowym. Nasza siedziba mieści się w Bykowie koło Wrocławia, gdzie znajdują się biuro handlowe oraz nowoczesna drukarnia i magazyn.

Należymy do międzynarodowej grupy posiadającej oddziały w wielu krajach europejskich m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Holandii, Szwecji i na Węgrzech. Import realizujemy poprzez biuro w Hong Kongu, co daje nam możliwość bezpośredniej kontroli jakości sprowadzanego towaru. Oferujemy także usługę Direct Asia, w ramach której obsługiwane są zamówienia niestandardowe i wielkonakładowe bezpośrednio u dostawców na Dalekim Wschodzie.

Nasz katalog jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych katalogów wśród agencji reklamowych i co roku prezentuje obszerną ofertę różnorodnych artykułów promocyjnych. Dodatkowo wydajemy katalog sezonowy zawierający ofertę gadżetów bożonarodzeniowych.

Specjalizujemy się w znakowaniu gadżetów, a nasz ceniony serwis nadruków opiera się na nowoczesnym zapleczu maszynowym i wykwalifikowanej załodze.

Połączenie bogatej kolekcji artykułów reklamowych, profesjonalnych nadruków i fachowej obsługi gwarantuje Państwu wysoką jakość usług, rzetelność i niezawodność. Natomiast szeroki zakres działalności pozwala nam na kompleksową obsługę wszystkich zleceń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową i usługową.