Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Zainspiruj się! - Świąteczne gadżety dla firm

Wielu z nas zgodzi się z tym, że niezwykle miło jest otrzymywać prezenty, jednak znacznie przyjemniejsze jest obdarowywanie nimi bliskich nam osób. Mimo, że okazji do dawania podarunków w ciągu roku nie brakuje, to jednak grudzień wiedzie prym wśród prezentowych miesięcy. Zbliżające się Boże Narodzenie jest także idealną okazją do tego, aby nawiązać lub wzmocnić więzi z klientami, wykorzystując do tego świąteczne gadżety z logo firmy.

 

 


Jak sprawić, żeby nasz kontrahent ciepło pomyślał o współpracy z nami? Możemy na przykład podarować mu jedną z popularniejszych opcji w kategorii świątecznych gadżetów dla firm, czyli termos lub kubek termiczny. Ten biały kubek termiczny został zaprojektowany tak, aby swoją klasyczną formą dopasować się do gustu większości użytkowników, dając równocześnie doskonałe tło dla nadruku reklamowego. Podwójne ścianki pełnią funkcję termoizolacyjną, a czarna zakrętka skutecznie chroni zawartość kubka. Ciekawym rozwiązaniem wśród pojemników na napoje będzie z pewnością butelka z zamykaniem próżniowym, która została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jej minimalistyczny design przyciągnie uwagę fanów prostoty, a wygodna strefa chwytu i pojemność 500 ml zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.


Jak wybrać Świąteczne gadżety dla firm?


Świąteczne gadżety dla firm nie muszą być nudne! Wybierając prezent dla klienta, warto postawić na wesołe grafiki lub oryginalny design. Worek sportowy z uroczym motywem to ekonomiczna opcja na świąteczny gadżet z logo. Tkanina non woven jest lekka, dość wytrzymała i nadaje się do recyklingu, a nadrukowany na niej sympatyczny Mikołaj przypomni o tym, dlaczego warto być grzecznym przez cały rok. Z kolei praktyczny zakreślacz w kształcie ludzika może łatwo zmienić się w zabawny gadżet świąteczny, dzięki nadrukowi nawiązującemu do bożonarodzeniowej tematyki. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że taki podarunek ucieszy nie tylko dzieci, ale też znajdzie uznanie wśród wielu dorosłych użytkowników.


Zapewne wszyscy nie raz słyszeliśmy, że liczy się wnętrze i nie należy oceniać książki po okładce. Jednak prawdą jest również to, że ładnie opakowany prezent świąteczny dla firmy zrobi zdecydowanie lepsze wrażenie, niż podarunek w randomowym opakowaniu. Gustowna torba świąteczna może też sama w sobie stanowić wartość dodaną do upominku i wzmocnić pozytywne wrażenia odbiorcy. Z kolei czerwona torba świąteczna, wykonana z przyjemnego w dotyku filcu, jest na tyle trwała, że spokojnie może posłużyć w ciągu roku podczas niewielkich zakupów lub przenoszenia w niej potrzebnych drobiazgów. Odpinana zawieszka z choinką nadaje torbie świątecznego charakteru, ale też równie łatwo można ją odczepić, czyniąc torbę bardziej uniwersalną.


Postaw na Świąteczne gadżety z logo!


Wybór podarunków świątecznych jest naprawdę szeroki, co pozwala na precyzyjne dopasowanie ich do profilu działalności każdej organizacji, a także dostosowanie ich do możliwości finansowych firmy. Warto jednak pamiętać o najistotniejszym szczególe: o odpowiednim nadruku reklamowym. Świąteczne gadżety z logo firmowym znakomicie uzupełniają działania PR-owe przedsiębiorstwa i budują pozytywne relacje z odbiorcami jego usług. Boże Narodzenie to także dobra okazja do tego, aby podziękować klientom za dotychczasową współpracę i zachęcić ich do pozostania w gronie naszych kontrahentów.

  

KLIKNIJ I POZNAJ NASZE PRODUKTY: