Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Drukarnia Macma nowe

Doming (naklejka żywiczna) to technologia znakowania pozwalająca na uzyskanie efektu niemal trójwymiarowego obrazu. Polega na nałożeniu na kolorowy wydruk cyfrowy warstwy żywicy poliuretanowej, która dodaje kolorom wyrazistości i głębi obrazu. Warstwa żywicy ma także funkcje ochronne - logo zachowuje swoją barwę i jest odporne na uszkodzenia. Efekt końcowy jest bardzo estetyczny i efektowny.

Podczas znakowania gadżetów metodą domingu możemy posłużyć się plikami wektorowymi lub skorzystać z wysokiej jakości map bitowych (rozdzielczość nie mniejsza niż 300 dpi) przy zachowaniu oryginalnych rozmiarów znakowania. Drukarki cyfrowe bazują na kolorach CMYK, dlatego też kolory PANTONE, HKS, RGB i inne zostaną zamienione automatycznie na paletę CMYK, co może spowodować drobne różnice w barwach, na które nie mamy wpływu. Folia pod doming wycinana jest przy użyciu plotera tnącego, dlatego też trzeba pamiętać o minimalnych przesunięciach noża podczas wycinania. Jeżeli chcemy uniknąć widoku białego tła wynikającego z koloru folii konieczne jest uwzględnienie 2 mm spadów w projekcie.

Oznaczenia grup znakowania: DO, DO1USB, DO2USB 

UWAGI:

Grupy: DO1USB i DO2USB stosowane są tylko i wyłącznie w przypadku pamięci USB.

Rozmiar: Ceny za doming dotyczą nalepki do 6 cm2. Każdy następny cm2 + 0,15 zł.

Druk: Podkład wykonywany jest metodą druku cyfrowego (full kolor) - ilość kolorów nie ma znaczenia. 

Składanie zamówień:

Aby złożyć zamówienie na znakowaniem, należy być zarejestrowanym Klientem Macma Polska Sp. z o.o. i skorzystać z jednej opcji:

Zajmujemy się także znakowaniem artykułów powierzonych. Aby skorzystać z naszych usług zadzwoń lub napisz do nas!