Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Drukarnia Macma nowe

Sublimacja na ceramice to metoda znakowania polegająca na przeniesieniu tuszu z wydruku bezpośrednio na powierzchnię specjalnie przygotowanego kubka. Aby wykonać nadruk, należy najpierw wydrukować grafikę na odpowiednim papierze, a następnie za pomocą prasy transferowej przenieść na produkt. Drukując tą metodą możemy wykonać znakowanie na zewnętrznej części kubka (bez ucha i miejsc wokół niego). Maksymalna wielkość nadruku to 210 x 90 mm. Projekt przygotowujemy w przestrzeni barwnej CMYK o rozdzielczości 300 dpi.

Podczas znakowania za pomocą sublimacji możemy posłużyć się plikami wektorowymi lub skorzystać z wysokiej jakości map bitowych (rozdzielczość nie mniejsza niż 300 dpi) przy zachowaniu oryginalnych rozmiarów znakowania. Drukarki cyfrowe bazują na kolorach CMYK, dlatego też kolory PANTONE, HKS, RGB i inne zostaną zamienione automatycznie na paletę CMYK, co może spowodować drobne różnice w barwach, na które nie mamy wpływu.

Produkty znakowane techniką sublimacji zalecamy myć ręcznie. 

Oznaczenia grup znakowania: SU. 

Zalety sublimacji:

  • Nadruki full kolor - możliwość tworzenia wielokolorowych nadruków o wyraźnych, nasyconych barwach i niemal fotograficznej jakości wykonania
  • Opłacalność - sublimacja jest techniką niskonakładową, opłacalną nawet w przypadku niewielkich serii
  • Szybkość - realizacja zamówień jest bardzo szybka, a koszty przygotowalni niewielkie

Składanie zamówień:

Aby złożyć zamówienie na produkty ze znakowaniem, należy być zarejestrowanym Klientem Macma Polska Sp. z o.o. i skorzystać z jednej z opcji:

Zajmujemy się także znakowaniem artykułów powierzonych. Aby skorzystać z naszych usług zadzwoń lub napisz do nas!