Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Drukarnia Macma nowe

Jedną z możliwości wykorzystania technologii znakowania laserowego i druku cyfrowego jest wykonywanie różnego rodzaju etykiet i zawieszek. Podczas znakowania gadżetów za pomocą etykiet możemy posłużyć się plikami wektorowymi lub skorzystać z wysokiej jakości map bitowych (rozdzielczość nie mniejsza niż 300 dpi) przy zachowaniu oryginalnych rozmiarów znakowania. Drukarki cyfrowe bazują na kolorach CMYK, dlatego też kolory PANTONE, HKS, RGB i inne zostaną zamienione automatycznie na paletę CMYK, co może spowodować drobne różnice w barwach, na które nie mamy wpływu.

1. Etykiety–naklejki przygotowujemy na foliowanym papierze samoprzylepnym. Nadruk w full kolorze wykonywany jest za pomocą drukarki cyfrowej. Grupy znakowania ET (N1) do 29 cm2 i ET(N2) powyżej 29 cm2. W przypadku grupy ET(N1) do wyboru jest 7 różnych rozmiarów etykiet: 70x42, 70x37, 70x31, 66x38, 52x30, 48x25, 38x21, natomiast etykiety z grupy ET(N2) wykonywane są w dowolnym rozmiarze i kształcie.

2. Zawieszki wykonujemy na dwustronnym, czarnym laminacie. Zawieszki są estetyczne i sprawdzają się w przypadku artykułów, na których nie można wykonać znakowania innymi metodami. Znakowanie na zawieszkach można wykonać za pomocą grawera laserowego w kolorze białym lub druku cyfrowego UV w full kolorze. Ceny z grupy ET(Z) dotyczą standardowych zawieszek o wymiarach 6 x 3,5 cm i powierzchni do 20cm2. Zawieszka zostanie przymocowana do produktu za pomocą kulkowego łańcuszka o długości 15 cm. Grupa znakowania ET(Z).

Uwagi:

Koszt indywidualnego kształtu naklejki do 29cm2 + 40% ceny dla grupy ET (N1). 

Zalety stosowania etykiet:

  • Odporność na oderwanie naklejki
  • Wytrzymałość w wysokich i niskich temperaturach
  • Wysoka szczegółowość wykonania znakowania
  • Dowolność kształtu

Składanie zamówień:

Aby złożyć zamówienie na produkty ze znakowaniem, należy być zarejestrowanym Klientem Macma Polska Sp. z o.o. i skorzystać z jednej opcji:

Zajmujemy się także znakowaniem artykułów powierzonych. Aby skorzystać z naszych usług zadzwoń lub napisz do nas!