Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

wielkanoc 2023 2

Wielkanocne gadżety reklamowe - co warto wiedzieć?

Planując promocję Wielkanocną, warto zastanowić się nad otoczeniem tego święta. Czas spędzony wspólnie z rodziną, pierwsze zapowiadające wiosnę dni, rozpoczęcie sezonu grillowego. W jaki sposób wybrać gadżety reklamowe, aby mogły w tym wszystkim uczestniczyć, budując wizerunek marki? Najlepiej postawić na uniwersalność przy jednoczesnym odwołaniu się do symboli Wielkanocnych, na przykład poprzez znakowanie.

Promocja Wielkanocna - uwaga, zmiana!

Gadżety na Wielkanoc to już nie tylko zajączki i pisanki. Zmieniający się styl życia oraz świadomość ludzi wymagają od firm jeszcze większych starań wizerunkowych. Warto wykorzystać w tym celu odpowiednio dobrane produkty z logo.

Jako hurtownia gadżetów reklamowych z wieloletnim doświadczeniem, możemy doradzić dokładne przemyślenie, w jaki sposób klient będzie mógł upominek wykorzystać. Nikt przecież nie chce wydawać pieniędzy na reklamę, która zostanie rzucona w kąt i zapomniana. Gadżety na Wielkanoc powinny być uniwersalne i dodatkowo dostosowane do sytuacji.

Prezent dla klienta na Wielkanoc - najciekawsze propozycje
 

Kreda do malowania - zacznijmy od najmłodszych. Komplet kred do rysowania w kształcie jajek - świąteczny akcent podczas codziennej zabawy. 
Dozownik do napojów ze słoikami - idealny jako wyposażenie firmowej kuchni oraz jako sposób na podawanie napojów podczas wiosennego garden party!  :)

Zestaw sztućców na grilla - Wielkanoc to często rozpoczęcie sezonu grillowego. Zestaw sztućców na grilla to świetny sposób na uczestniczenie w życiu swoich klientów. 

Narzędzie ogrodnicze - ogrodowa promocja Wielkanocna? Świetny pomysł! Spędzanie czasu na świeżym powietrzu i relaks w ogrodzie zdecydowanie sprzyjają budowaniu pozytywnego wizerunku poprzez logo na akcesorium. 

Parasol automatyczny - gadżet na Wielkanoc, który uchroni przed wiosenną niepogodą i wspomoże w przetrwaniu lanego poniedziałku :). Kwietniowa pogoda lubi być nieznośna, to dobry czas do prezentowania logo na parasolach.

 

Jak widzicie idealny prezent dla klienta na Wielkanoc istnieje. Wszystkie akcesoria doskonale nadają się pod znakowanie, więc Wasi klienci mogą zyskać w ten sposób skuteczną promocję Wielkanocą swojej firmy.

Więcej inspiracji znajdziesz w zakładce nowości - KLIKNIJ TUTAJ

Hurtownia gadżetów reklamowych,
Macma