Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

blog high season

High season w branży gadżetów reklamowych. Jak się do niego przygotować?

Ostatni kwartał roku to wyjątkowy czas dla agencji reklamowych, pełen okazji do generowania znaczących zysków. Święta, które mają miejsce w tym okresie, to idealny moment na skorzystanie ze wzmożonego zainteresowania gadżetami reklamowymi. Jako importer gadżetów reklamowych podpowiadamy — jak skutecznie przygotować się do tego intensywnego okresu?

Katalog świąteczny Macma

Katalog świąteczny Macma to zbiór inspiracji nie tylko na gadżety reklamowe na święta, ale również inne okazje, które pojawiają się w ostatnim kwartale roku. Szukasz pomysłów na gadżety z nadrukiem na Dzień Chłopaka? A może interesują Cię gadżety z nadrukiem na Halloween? Bez trudu znajdziesz je w katalogu świątecznym Macma! Wyjątkowa prezentacja produktów, ogrom nowości i najciekawsze bestsellery to coś, co zdecydowanie wyróżnia tegoroczną edycję katalogu świątecznego macma! Obejrzysz go wygodnie online na naszej stronie internetowej.

KLIKNIJ TUTAJ i obejrzyj katalog świąteczny Macma już teraz!

Gadżety z nadrukiem na Dzień Chłopaka

Szukasz oryginalnych gadżetów reklamowych z nadrukiem na Dzień Chłopaka? Polecamy szczególnie takie, na których można zrobić ciekawą personalizację, takie jak kubki czy podkładki pod myszki. Ich powierzchnia jest idealna pod ciekawe grafiki, a jak wiemy, chyba każdy chłopak ucieszy się z takiej spersonalizowanej podkładki! Doskonałym gadżetem z nadrukiem na Dzień Chłopaka są również breloki. To mały gadżet, którym można docenić na przykład pracowników.

Gadżety z nadrukiem na Halloween

Kreatywne gadżety z nadrukiem na Halloween to obecnie podstawa wszelkiego rodzaju coraz popularniejszych zabaw tematycznych — w tym firmowych. Jako importer gadżetów reklamowych obserwujemy wzrost zainteresowania gadżetami reklamowymi z nadrukiem na Halloween już od dobrych kilku lat.

Co najlepiej zaproponować Klientom?

Świetnym uzupełnieniem imprezy będzie kieliszek z nadrukiem 460 ml z ciekawym nadrukiem nawiązującym do Halloween. Do tego polecamy naszą niezawodną świeczkę dekoracyjną, która doskonale nadaje się do podkreślenia wyjątkowego nastroju takiego wydarzenia!

Gadżety reklamowe na święta

Poszukujesz idealnych gadżetów reklamowych na święta? Warto dobrze się przygotować, ponieważ skutecznie zrealizowane kampanie reklamowe w okresie świątecznym potrafią przynosić korzyści przez cały kolejny rok. Jest to czas na docenienie pracowników, partnerów biznesowych, Klientów.

W większości firm pracownicy dostają paczki ze słodyczami. Dobrym pomysłem jest zapakowanie ich w torbę bawełnianą z ciekawym nadrukiem. Do bardzo popularnych gadżetów reklamowych na święta należą kubki oraz eleganckie długopisy, na których można wykonać grawer. Z doświadczenia wiemy, że taki podarunek nigdy nikogo nie zawodzi.

Przygotowaliśmy dla Was specjalną zakładkę, w której zebraliśmy wszystkie najlepsze gadżety reklamowe na święta, tak, żeby dostęp do nich był szybki i wygodny.

KLIKNIJ TUTAJ i sprawdź.

Macma,
importer gadżetów reklamowych