Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

blog gadżety na ciepłe dni

Gadżety reklamowe na ciepłe dni - co spodoba się Twoim Klientom?

Jakie gadżety reklamowe będą doskonałe do promocji biznesu w nadchodzącym sezonie? Poznaj najnowsze trendy i dowiedz się w jaki sposób wykorzystać nadruk, żeby zwiększyć skuteczność Twoich kampanii!

Gadżety na ciepłe dni, które ocieplą wizerunek!

Gdy słońce przygrzewa, a temperatura wzrasta, nic nie smakuje lepiej niż schłodzony napój. Nasze butelki termiczne z logo to prawdziwi mistrzowie chłodzenia, którzy długo utrzymują płyny w odpowiedniej temperaturze. Są idealnym towarzystwem na plaży, w parku czy podczas aktywności sportowych.

Warto zwrócić uwagę również na butelki sportowe z logo. Nadchodzący sezon to początek wielu eventów sportowych, podczas których rozdawane są jako część pakietu startowego lub nagrody. Ciekawym nadrukiem przygotujesz orzeźwienie w stylu promowanej marki!


  

    

                             SPRAWDŹ                                      SPRAWDŹ                                     SPRAWDŹ 

 

Gadżety reklamowe, które wspierają wypoczynek

Zwłaszcza taki na świeżym powietrzu, gdzie odpoczywać można bardziej lub mniej aktywnie. Przygotuj się na najbardziej popularne aktywności, które będą królować w najbliższym czasie i z których relacje na mediach społecznościowych zwiększą zasięg reklamy Twoich Klientów.

Jak to zrobić? Postaw na takie gadżety reklamowe, które będę chętnie używane. Takie które są na czasie i spodobają się osobom aktywnym w sieci. Estetyczna sesja zdjęciowa na kocu z logo firmy wraz z reklamowym koszem piknikowym to efekty, o które powinno się zabiegać planując kampanię reklamową z gadżetami reklamowymi na ciepłe dni. Gadżety reklamowe, których obdarowani używają to podstawa sukcesu!

Koce reklamowe - > Kliknij i obejrzyj
Kosze piknikowe -> Kliknij i obejrzyj

Gadżety reklamowe dla aktywnych!

A co dla bardziej aktywnych? Odpowiedzią jest nadchodzący sezon rowerowy. Gadżety reklamowe dla rowerzystów to przede wszystkim torby rowerowe, plecaki i narzędzia, które są bardzo przydatne podczas długich wypraw. Takie gadżety reklamowe również są często wykorzystywane podczas eventów dlatego w tym okresie warto mieć przygotowanych kilka sprawdzonych propozycji dla Klientów.

Gadżety reklamowe z nadrukiem - świadoma personalizacja

Chcąc efektywnie wykorzystać możliwości, które daje nadruk reklamowy zachęcamy aby przemyśleć użycie czegoś więcej niż logo promowanej firmy. Grafika lub tekst związany z jej działalnością może pomóc w lepszym zapamiętaniu marki i kojarzyć ją od razu oferowanymi usługami lub produktami. Zabawne motywy mogą stać się powodem rozmów o przedmiocie, na którym się znajdują dzięki czemu reklama zyskuje jeszcze większy zasięg. Obecne technologie pozwalają na naprawdę jakościowe i wyjątkowe reklamy graficzne na gadżetach reklamowych, warto to wykorzystać!


Życzymy wielu sukcesów w nadchodzącym okresie, a już wkrótce przygotujemy dla Was kolejne inspiracje!

Macma,
importer gadżetów reklamowych