Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Znakowanie reklamowe bez tajemnic!

Znakowanie reklamowe bez tajemnic!

Jaka technika znakowania nazywana jest najbardziej „czystą”? I za co cenią ją sobie inne agencje reklamowe? Wybierz oryginalne gadżety reklamowe i zleć nam trwałe i profesjonalne znakowanie reklamowe!

Grawerowanie laserowe

Pracując w branży gadżetów reklamowych od ponad 20 lat, z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że dobrze wykonane znakowanie reklamowe to połowa sukcesu! 
Firma Macma, jako importer gadżetów reklamowych, przez ostatnie dwie dekady wyspecjalizowała się także w nadrukach reklamowych. Od lat zatrudniamy wykwalifikowanych drukarzy oraz systematycznie unowocześniamy nasz park maszynowy. Jedną z naszych flagowych usług z tego zakresu jest grawerowanie laserowe.


Za co kochamy grawerowanie laserowe?

Do zalet grawerowania laserowego możemy zaliczyć z pewnością dużą odporność na warunki zewnętrzne. Logotyp, który jest trwały i przez lata wygląda bez zarzutu, to dobra inwestycja w promocję firmy. Precyzja, z jaką laser usuwa warstwy powierzchni, na której wykonujemy znakowanie, jest imponująca. Dzięki temu grafika naniesiona na produkt prezentuje się perfekcyjnie, nawet wtedy, kiedy jest dość skomplikowana. Metoda grawerowania laserowego nazywana jest „czystym” znakowaniem, przez to, że produkt nie ma bezpośredniego kontaktu z maszyną, a to zapewnia nam ochronę gadżetu przed ewentualnymi uszkodzeniami. Klientów, którzy zlecili nam gadżety z logo „na już” z pewnością ucieszy fakt, że wykonanie znakowania grawerem laserowym jest stosunkowo szybkie i nie generuje dużych kosztów.


Grawerowanie laserowe tylko na metalu?

Według powszechnej wiedzy znakowanie grawerem laserowym wykonuje się wyłącznie na metalowych powierzchniach. To oczywiście prawda, długopisy metalowe, butelki i termosy ze stali nierdzewnej czy narzędzia prezentują się wyjątkowo dobrze z logotypem wykonanym techniką grawerowania laserowego. Jednak grawerowanie laserowe z powodzeniem wykorzystujemy też przy nanoszeniu grafiki na drewno, a nawet na niektórych szklanych powierzchniach. Kliknij tu i przejrzyj gadżety, które nadają się do znakowania grawerem laserowym.
  grawerowanie laserowe