Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Butelka termiczna 500 ml

Kod: 6098307

Kolor: szary

Pojemność: 500 ml

Cena kat. 62,64 PLN

Elegancka butelka termiczna wykonana ze stali i drewna. Stalowy korpus o podwójnych ściankach zapewnia długotrwałą izolację termiczną napojów. Korek z silikonową uszczelką zabezpiecza przed wylaniem płynów, niezależnie od tego, czy butelka znajduje się w pionie czy w poziomie. Korek z drewnianym wykończeniem oraz praktycznym uchwytem. Pojemność: 500 ml.

Grupa znakowania Wielkość znakowania
L3 (grawer laserowy)4 x 4
Materiał silikon, stal nierdzewnaRozmiar produktu ø 7 x 22 cm
Waga 0,333Kolor (07) szary
Kraj pochodzenia ChinyNumer celny 96170000000
Marka Basic
Zapytaj o produkt

Dostępność

24h/48h 2-3 dni Dostawa
29 6 054 Kontakt

Wszystkie kolory tego produktu

Kod Kolor 24h/48h 2-3 dni Dostawa
6098303 - 2 667
informacja na tel.
6098307 29 6 054
informacja na tel.

Najpopularniejsze gadżety w Macma

Smukła konstrukcja oraz eco-design - wpisz się w aktualne trendy!

Kto powiedział, że wielorazowa butelka musi być nudna i nieatrakcyjna? Nasza propozycja stalowej butelki termicznej z drewnianym akcentem wpisuje się w najnowsze trendy eco-designu. Ta butelka świetnie leży w dłoni, a szeroki otwór ułatwia wygodne picie napojów ciepłych, oraz zimnych. Korek posiada praktyczny uchwt, dzięki czemu butelkę wygodnie przeniesiesz w dłoni lub przytroczysz do plecaka. Używanie tej termicznej butelki to prawdziwa przyjemność, dzięki czemu rezygnacja z jednorazowych butelek plastikowych stanie się dla Ciebie jeszcze łatwiejsza.

Nawadnianie organizmu to podstawa

Wielorazowa butelka termiczna pozwala zabrać ulubiony napój ze sobą, gdziekolwiek idziesz. Długi dzień w pracy, na uczelni, a może całodniowa wycieczka do lasu? Zadbaj o to, aby mieć przy sobie odpowiednią ilość płynów i regularnie nawadniać swój organizm w ciągu całego dnia. Wielorazowa butelka na napoje to doskonały towarzysz każdego, aktywnego dnia.

Zapomnij o jednorazowych, plastikowych butelkach - bądź eco!

Czy wiesz, że woda z kranu nadaje się do bezpośredniego spożycia praktycznie we wszystkich, polskich miastach i miasteczkach? Dzięki wielorazowej, stalowej butelce termicznej nie musisz wydawać pieniędzy na kupną wodę w plastikowych butelkach. Zawsze miej pod ręką swój bidon i korzystaj z dobrodziejstw wody pitnej gdziekolwiek jesteś!

Elegancka butelka termiczna wykonana ze stali i drewna

- stalowy korpus o podwójnych ściankach zepewnia długotrwałą izolację termiczną napojów
- korek z silikonową uszczelką zabezpiecza przed wylaniem płynów, niezależnie od tego, czy butelka znajduje się w pionie czy w pozomie
- korek z drewnianym wykończeniem oraz praktycznym uchwytem