Macma Sp. z o. o.

Nie jesteś zalogowany

Zestaw karteczek samoprzylepnych

Kod: 2135413

Kolor: beżowy

EAN: 4064571026070

Cena kat. 7,38 PLN

Notatnik w oprawie korkowej z różnokolorowymi małymi karteczkami samoprzylepnymi (po 25 sztuk), żółtymi karteczkami samoprzylepnymi (25 sztuk) i notesem z 200 kartkami.

Grupa znakowania Wielkość znakowania
TT1 (termotransfer)5 x 5
L3 (grawer laserowy)5 x 3
Materiał korekRozmiar produktu 8 x 1,8 x 10,5 cm
Waga 0,109Kolor (13) beżowy
Kraj pochodzenia ChinyNumer celny 4820103000
Marka M-Collection
Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm23Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm46
Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm21Waga dużego opakowania zbiorczego kg10
Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm11Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm45
Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm11Waga małego opakowania zbiorczego kg5
Paleta (szerość) cm80Paleta (długość) cm120
Paleta (wysokość) cm190Ilość sztuk na palecie szt.4800
Ilość szt. w kartoniemałe 50
duże 100
Zapytaj o produkt

Dostępność

24h/48h 2-3 dni Dostawa
10 192 3 190 +20 000

Wszystkie kolory tego produktu

Kod Kolor 24h/48h 2-3 dni Dostawa
2135413 10 192 3 190 +20 000
06.05 - 12.05.2024

Najpopularniejsze gadżety w Macma

Gadżet reklamowy do biura lub szkoły

Jeden z naszych najbardziej lubianych drobnych gadżetów reklamowych, czyli zestaw karteczek do markowania. Dlaczego ulubiony? Jest niewielki, poręczny, zawiera śliczne kolory i jest bardzo, ale to bardzo praktyczny. Można obdarować nim praktycznie każdego i z pewnością nie będzie takiej osoby, która pomyślałaby wtedy- „po co mi to?”. Wręcz przeciwnie! Niezależnie od tego, czy naszą grupą docelową są kobiety, czy mężczyźni, dzieci, młodzież czy osoby pracujące- każdy bez wyjątku zrobi użytek z tego notesika.


Najmłodsi wykorzystają taki zestaw do zabaw kreatywnych. Być może narysują ulubione szlaczki, a może stworzą ciekawą konstrukcję z samoprzylepnych karteczek…cóż, dobrze wiemy, że dzieci mają nieograniczoną wyobraźnię. Starszaki, uczniowie i studenci docenią nieocenione wsparcie kolorowych fiszek podczas nauki, tworzenia notatek czy przygotowań do egzaminów. Inni z kolei będą zadowoleni z pomocnych zapisków, tworzonych na tych karteczkach, które nie pozwolą im zapomnieć o wizycie u lekarza czy szkolnej wywiadówce.

Praktyczny i wielozadaniowy

Przyjrzyjmy się bliżej temu pomysłowemu produktowi: w zestawie znajdziemy notesik gotowy do zanotowania listy zakupów, daty spotkania czy ulubionego cytatu z filmu. Obok znajdują się nieco mniejsze, żółte karteczki ze specjalnym paskiem kleju, dzięki czemu te samoprzylepne kawałki papieru łatwo można umieścić w dobrze widocznych miejscach: na lodówce, na lustrze, a nawet na drzwiach wyjściowych. Po co? Prosta notatka w stylu „telefon i klucze” pozwoli uniknąć nam niemiłych niespodzianek po wyjściu z domu i niepotrzebnego tracenia czasu na cofanie się do mieszkania po zapomniane przedmioty. Trzecim rodzajem karteczek, które są dostępne w tym zestawie, będą mini-karteczki samoprzylepne w formie paseczków.


Te karteczki występują w pięciu ładnych, energetyzujących kolorach: pomarańczowym, żółtym, ciemniejszym różowym, pudrowym różowym i zielonym. Czemu ma służyć ten podział na kolory? Dzięki niemu możemy dokonywać kategoryzacji notatek, odznaczać konkretne treści w książkach czy zeszytach i segregować dane na te ważne i mniej istotne. W wielu badaniach udowodniono, że nasz mózg znacznie lepiej funkcjonuje kiedy możemy opierać się o pewne schematy myślowe i wizualne, a wykorzystanie segregacji treści przy pomocy kolorów łatwiej zapada nam w pamięć.

Karteczki do markowania, które wystarczą na długo

Ten zestaw posłuży swojemu właścicielowi na dłużej ponieważ do wykorzystania mamy aż 200 kartek notesu, 25 sztuk samoprzylepnych, żółtych karteczek i po 25 sztuk każdego koloru paseczkowych fiszek.

Całość umieszczona została w wytrzymałej oprawie wykonanej z korka. Naturalny materiał i neutralna kolorystyka oprawy przywodzi na myśl gadżety ekologiczne, więc warto zastanowić się nad wyborem tego produktu w celu promowania właśnie takich idei. Jednak sprawdzi się on jako gadżet reklamowy w praktycznie każdej branży. W szkole, w biurze, u lekarza, na poczcie…i gdzie tylko sobie wymyślimy- taki notatnik po prosu się przyda. W związkuz tym, firma, która sięgnie po ten artykuł w celach marketingowych, na pewno osiągnie założony cel i wypromuje swoje usługi.

A jak nanosimy logotyp na ten konkretny notatnik? W tym przypadku mamy do wyboru dwie techniki znakowania- grawer laserowy i termotransfer. Wybór danej metody znakowania pozostawiamy klientowi, a w razie wątpliwości nasi specjaliści z drukarni na pewno doradzą i zaproponują optymalne rozwiązanie.
 


Produkty, które mogą Cię zainteresować